Wpis z mikrobloga

#przegryw #szkola #studniowka #rozowepaski #heheszki #niebieskiepaski #kiciochpyta
Jestem za tym aby zlikwidować bal absolwentów/studniówkę. Ja osobiście na swojej nie byłem z 2 powodów. Szkoda mi było hajsu a raczej bieda w domu i brak partnerki. Jak powiedziałem ze nie chce tam być to rówieśnicy i nauczyciele zaczęli dociekać a czemu itp. Odpowiadałem ze nie lubię takich imprez ale oni pewnie wiedzieli ze tu chodzi o te dwa powody. Jeden kumpel z klasy wyszedł do mnie z propozycją że może mi załatwić koleżankę na bal xD Oczywiście odmówiłem mam swój honor. Żadnej koleżanki nie moglem zaprosić bo nie miałem.Podzielcie się jak to u was z tym było? I czy na moim miejscu skorzystaliście z propozycji kolegi?

Dodam że jak były już próby generalne do tanca na wf juz z dziewczynami to stalismy z chłopakami pod ścianą i gapilismy sie na tych dumą uniosłe pary, czułem sie gorszy( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 30
@choochoomotherfucker: nie wiem czy tylko na podstawie braku kasy i partnera w tak młodym wieku bym wyrokował o przegrywie.

Wydaje mi się, że jak ktoś uważa się za przegrywa to raczej jest coś w stylu: ~24 lat, nigdy nie posiadał/a partnera (romantycznego i seksualnego) pomimo starań, brak kasy, zaburzenia psychiczne, słaba osobowość, brak przyjaciół albo w ogóle znajomych. coś w tym stylu, w tak młodym wieku aby mówić o przegrywie w
@Skoczek1234: w sumie na pytanie nie odpowiedziałem. nie byłem głównie z powodu nieleczonej fobii społecznej, nawet na rodzinne święta nie chodziłem wtedy (nawet nie duże, z 6-8 osób łącznie by było) a w tamtych czasach nie poznałem jeszcze zbawiennego działania Benzodiazepin Bożych.

Nie lubię też, tylko nie wiem czy nie lubię bo nie lubię czy nie lubię bo się źle czuje wśród ludzi ogółem i dlatego nie lubię.

brak partnera akurat
@fergTon: wiele leków działało ale dużo słabiej. benzo doraźnie biorę. w sumie nie wiem czy można stwierdzić, że to benzo leczy.

jeżeli pytasz czy przeszło to nie, po żadnym nie przechodzi leku, tu terapii potrzeba niestety.
poziom lęku, objawów somatycznych wiele leków zmniejsza i do sklepu, rozmowy w parku, wizyty w jakimś urzędzie wystarczają ogólnie. na jakieś prezentacje, ekspozycje tylko benzo mi działało sensownie.

na głupie myślenie, typu:

że się tylko
@Skoczek1234: nie bylem na swojej, ale od poczatku mowilem ze nie bede szedl, wszyscy dookola mowili ze 'ta, na pewno' i jak rzeczywiście nie poszedlem to zdziwieni wielce. Tez wychowawca dociekal dlaczego nie chcialem isc, dzwonil po rodzicach ale to nic nie zmienilo, bo nawet o tej studniowce nie chcialo mi sie myslec xD Problemem nie byl brak partnerki czy brak kasy tylko nie chcialo mi sie brac udzialu w tym