Wpis z mikrobloga

#przegryw #szkola #studniowka #rozowepaski #heheszki #niebieskiepaski #kiciochpyta
Jestem za tym aby zlikwidować bal absolwentów/studniówkę. Ja osobiście na swojej nie byłem z 2 powodów. Szkoda mi było hajsu a raczej bieda w domu i brak partnerki. Jak powiedziałem ze nie chce tam być to rówieśnicy i nauczyciele zaczęli dociekać a czemu itp. Odpowiadałem ze nie lubię takich imprez ale oni pewnie wiedzieli ze tu chodzi o te dwa powody. Jeden kumpel z klasy wyszedł do mnie z propozycją że może mi załatwić koleżankę na bal xD Oczywiście odmówiłem mam swój honor. Żadnej koleżanki nie moglem zaprosić bo nie miałem.Podzielcie się jak to u was z tym było? I czy na moim miejscu skorzystaliście z propozycji kolegi?

Dodam że jak były już próby generalne do tanca na wf juz z dziewczynami to stalismy z chłopakami pod ścianą i gapilismy sie na tych dumą uniosłe pary, czułem sie gorszy( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 30
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: U mnie tez kilka osób nie chciało isc, #!$%@?ł mnie tylko ten nacisk nauczycieli że jak to tak, studniówka raz w życiu i jak można nie isc. No jak ktoś nie chce, to nie, po co drążyć?
A co do pytania to ja bym skorzystał, nigdy nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: W wyniku presji społecznej poszedłem, oczywiście sam jak na przegrywa przystało. Na miejscu #!$%@?łem się z kolegą i było fajnie, nawet potańczyłem. Dla większości ludzi to przyjemne doświadczenie więc raczej bez sensu jest likwidacja.
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: U nas poloneza i tak tańczyli tylko uczniowie, a nie uczniowie z partnerami, więc to nie był problem. A na studniówkę poszedłem sam i całą imprezę przetańczyłem z koleżankami, które też poszły same. Bawiłem się przednio.
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: Jesteś za zlikwidowaniem bo sam nie byłeś i wolałbyś żeby nikt się nie bawił. Pewnie na Twoim miejscu tez bym wolała żeby w ogóle nie było. Moja koleżanka poszła bez partnera i jako jedyna osoba z naszej klasy nie tańczyła poloneza co było bardzo przykre bo siedziała przy stoliku i patrzyła na innych ( ͡° ʖ̯ ͡°) uważam że partnerów powinni w szkole automatycznie dobierać
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: byłam, sporo osób było bez +1 i nikt z tego powodu nie robił tragedii, bo i tak bawiliśmy się razem. Ale kiedyś nie biegałam na imprezy w wieku 16-17 lat, więc było to raczej wydarzenie ;)
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: Oj to nie fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja miałam 34 osoby w klasie, w tym 7 chłopaków :) ale były inne klasy w tym LO gdzie przeważali chłopcy wiec ogólnie dało to się jakoś połączyć.
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: źle nie, ale ja tańczyć nienawidzę, siedziałbym tylko przy stoliku przez kilka godzin i słuchał discopolo, czuję że nic nie straciłem bo okropnie bym się czuł gdybym tam był
  • Odpowiedz
@Skoczek1234: Też nie byłam, nigdy nie lubiłam takich imprez plus powody jak u Ciebie, czyli brak pieniędzy i partnera. Mówią, że różowe nie mogą być przegrywami, ale byłam przegrywem. Dodatkowo razem z koleżanką i kolegą mieliśmy narysować karykatury wszystkich nauczycieli, żeby dać im podczas studniówki w prezencie, a ostatecznie skończyło się na tym, że musiałam wszystkie narysować sama xD I do dzisiaj nie wiem, czy się podobały. Impreza bez sensu
  • Odpowiedz