Wpis z mikrobloga

@Candy51: Rzeczywiście trochę sytuacja bez wyjścia. Potrzba tego, by mężczyźni zarabiali dużo jest stara jak świat. Miało to sens, gdy mąż był jedynym żywicielem rodziny. Ale jeśli kobiety twierdzą, że powinny zarabiać tyle samo i chcą mieć równouprawnienie, to powinny wyprzeć się tych archaicznych przyzwyczajeń do słabości swojej płci, przywilejom im przysługującym czy chęci bycia utrzymywaną.
Jednak chęć bycia na równi z mężczyznami kiedyś odbije im się czkawką, bo nie podlega
@Candy51 katastrofa dekograficzna trwa w najlepsze. Nic z tym nie zrobię, więc po co mam się denerwować, że obowiązują mnie nierealne normy. Życie w samotności nie jest złe, a na pewno nie gorsze od sytuacji, gdzie cały czas słyszy się, że nie jestem wystarczająco męski, że narzeczony Gośki to kupił nowy samochód, że chlopak Anki to kupił mieszkanie 80m kw. No cóż świat jest obecnie jaki jest i prędko się nie zmieni.
@Candy51: Nie jest tak do końca też.. nie można tak #!$%@?ć łatki i twierdzić że tak jest. Możliwa jest nawet relacja faceta z gościówą co zarabia jedno zero więcej. To wszystko jest bardziej złożone.

Ale pełna zgoda co do katastrofy demograficzną.. ja nawet jakbym poznał kogoś kto okaże się z rigcz to i tak nie chciałbym miec już dzieci. Co raz więcej par rezygnuje z tego. znam więcej co nie mają