Wpis z mikrobloga

  • 274
Heja mirasy, wreszcie po 12 miesiącach chciałem wam się pochwalić efektami redukcji. Przez caly ten okres dieta + okazjonalne ćwiczenia siłowe. Udało się zrzucić około 30kg tłuszczu i mięśni. Ten rok był przełomowy, wyszedłem z toksycznego związku i poznałem moją narzeczoną. W pracy wszystko się układa bo po podwyżce jestem w stanie żyć na zadowalającym poziomie w jednym z większych miast wojewódzkich. Nie odbierajcie mnie źle, nie chce sie chwalić tylko zmotywować was do pracy nad sobą. Zdrowy organizm to zdrowe samopoczucie i szczęście. Także Panowie diety w dłoń i do boju po lepsze jutro. (W komentarzu załączam zdjęcie z przed redukcji)
#mirkokoksy #dieta #motywacja
Friks - Heja mirasy, wreszcie po 12 miesiącach chciałem wam się pochwalić efektami re...

źródło: comment_1619423710NZWEtFKHPfQOnaZhKBWyfy.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 0
@Friks fajnie że się udało. Gratulacje
Też chciałbym schudnąć obecnie 90kg przy 1.76m
Chciałbym być znowu chudy. Kiedyś ważyłem 70kg przy tym wzroście

PRACE też chciałbym zmienić obecnie słabe wynagrodzenie a obowiązków za pięć osób i jescze wszyscy dookoła narzekają w pracy
Ehh

Chciałbym też kupić działkę i postawić dom ale to już marzenie
  • Odpowiedz
@Friks: masz mozr swoje zdjecie "przed" bez photoshopa? Serio, tak masz powyciągany brzuch i ręce, że pudełka z wódą po lewej stronie wygięło (tak samo Twoja lewa ręka na zdjęciu, nie wygląda naturalnie).

Gratuluje efektów, 30 kg to super wynik dla ciała, a sama psychika i zmiany w życiu to już w ogóle! :) szacun!
  • Odpowiedz
@Friks opie brawo ty ja również redukcja efekt 110/80 w październiku teraz 85 wynik tego że zamknięte wstztsko gdzie mógłbym się podziać i nie trzymam aż tak diety ale i tak leci waga spowrotem byle do przodu. Mirku masz moje uznanie pozdrów różową
  • Odpowiedz