Wpis z mikrobloga

@mlek: nie, nie zabieram ale tak samo jak obozu latryny też nie znajdziesz ;)

U nas(mazowsze) niestety nie ma warunków żeby wyrzucić zwykłe śmieci. Brak ogólnodostępnych koszy nawet w okolicach rezerwatów! Drwale podobno nagminnie zakopują wielkie doły pełne śmieci pod zrębami. Dzikie wysypiska i AGD pływające w bagnach to standard. Rozumiesz do czego dążę? ;)

@m0d3_m4_d0wna: @kefaise: @Pierorzek:
@PlywajacyHolender: @Pierorzek: @kefaise: moje pytanie bylo w odniesieniu do zbioru zasad leave no trace ktore zostaly tu przywolane, wiekszosc ludzi mysli ze konczy sie to na zasypaniu liscmi miejsca po obozie a tak nie jest. Ja nie oceniam srania po lesie, zapytalem tylko czy kolega sie stosuje do calosci czy na wyrywki gdyz chcac podrozowac w mysl tych zasad papier nalezy ze soba zabrac, ew. go spalic co w
@PlywajacyHolender: a co do dzikich wysypisk i agd w bagnach to nie mam zadnych watpliwosci ze jest to #!$%@? ale polecam swoja zlosc kierunkowac w strone systemu a nie ludzi ktorzy ta pralke wywalili. U nas jest jasno powiedziane ze "lasy" to po prostu uprawa drzew, zazwyczaj monokultura, po to aby ja po 100 latach wyciac a lesnicy to zwykle urzedasy ktorzy maja przynosic zyski do skarbu panstwa z wycinki. Trudno
@mlek: Ja tutaj próbuje zwiększać świadomość ludzi i pokazywać przykłady dobrej praktyki.
Liberalizacja przepisów to krok w dobrą stronę i LNT możemy uznać za swego rodzaju drogowskaz a nie kolejny Kodeks Karny.

Jeśli zabierasz swoją dwójkę to super! Możesz być dumny ponieważ jesteś w topce rankingu najbardziej przyjaznych środowisku turystów :)