Wpis z mikrobloga

@Sam_Marton: @Sam_Marton: Co prawda nie miałem styczności z Focusem z tym konkretnym silnikiem, ale z mniejszym dieslem tak.
Wszystko od nowości bez żadnych problemów. To auto przekonało mnie, że Ford to nie jest G wart :)
Na minus: słabe wyposażenie w większości egzemplarzy, a z tymi dobrze wyposażonymi to też bez szału, mało miejsca z tyłu, w hatchbacku mały bagażnik, materiały w środku raczej słabej jakości.
Na plus: b. dobry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sam_Marton: no te powershifty nie były wtedy najlepsze. Jeździłem tym focusem bardzo często bo było to auto firmowe i miał często problem jak opisał kolega wyżej, że podczas ruszania dodajesz gazu (np na światłach) bardzo delikatnie, a on zaskoczył załóżmy po sekundzie i to bardzo brutalnie i gubił często trakcję. Im więcej miał przejechane tym było to gorsze a sam efekt głębszy. Na końcu było tak, że musiałem często na światłach
@HPCC1A9F: Typie #!$%@? jakieś farmazony, co Ci się działo z 2.0 HDI bo nie potrafię sobie wyobrazić wydać 19k? Tam za 6k robisz generalny remont z nową turbiną, zaworami, panewkami i wszystkim co może się #!$%@?ć, więc albo ktoś Cię w #!$%@? robił, albo jesteś #!$%@? nie kierownik, albo trollujesz