Wpis z mikrobloga

Wszystko, to znaczy WSZYSTKO. Pożycz na prawnika, zbierz od koleżanek paragony z zakupów, przywdziej wojenne barwy, spuść wodami w klozecie jakiekolwiek oznaki ludzkiej przyzwoitości. Ani przez chwilę nie myśl o jego matce, wspólnych znajomych, nawet dzieciach. Tak, wyjdziesz na zdzirę, która całe życie czekała, żeby go oskubać.

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow

Takie są kobiety, na popularnych portalach dla różowych już od dawna są porady jak oskubać faceta do 0 i oczernić go w oczach dzieci.
https://www.wykop.pl/link/6075763/placz-ale-walcz-ot-samo-zycie-nobody-is-perfect-nawet-kochanka/
  • 3
  • Odpowiedz
@Egribikaver: dodam tylko że kobieta nie cofnie się nawet do wmawiania dziecku chorób psychicznych, aby tylko wskazać na winę ojca.

Swoją drogą, nikt nikomu nie zabraniał nie wchodzić w komitywe z takimi ludźmi, więc niejako każdy oskubany facet, jak i analogicznie, każda podbita przez męża żona, są sobie winni.

Dorośli ludzie biorą odpowiedzialność za swoje złe decyzję. Jak wyjdziesz z typiara, która dla ciebie zdradzała chłopaka, to pewnie tak samo
  • Odpowiedz
Swoją drogą, nikt nikomu nie zabraniał nie wchodzić w komitywe z takimi ludźmi, więc niejako każdy oskubany facet, jak i analogicznie, każda podbita przez męża żona, są sobie winni.

Dorośli ludzie biorą odpowiedzialność za swoje złe decyzję. Jak wyjdziesz z typiara, która dla ciebie zdradzała chłopaka, to pewnie tak samo skończysz.


@Cypselus: Tu racja, do mnie tak właśnie wróciła zła karma ze zwielokrotnioną siłą. Byłem #!$%@? bo odbiłem komuś narzeczoną, jednak to co się działo później to lepiej nie mówić. Na szczęście tylko nie złapała mnie na dziecko, ani na ślub.

(wiadomo że nie każda baba taka jest, i nie każdy facet taki jest, ale to nie temat o idealnych partnerach, więc jak ktoś zacznie pisać coś o jednym worku,
  • Odpowiedz