Wpis z mikrobloga

Do roku 2008 znałem większość piłkarzy z topowych lig. Dostępność do transmisji meczów była łatwiejsza. Dzisiaj nauczyli się, że wszystko jest w PPV, albo w kanałach rzadko dostępnych dla zwykłego Kowalskiego, dlatego nawet Liga Mistrzów nie emocjonuje tak jak kiedyś i ciężko jest się utożsamić z jakąkolwiek drużyną, kiedy widzisz ich mecze raz na 2-4 miesiące też macie takie wrażenie?
#pilkanozna #futbol #rozkminy
  • 8
LM cały czas był jeden mecz w środy,


@utede: Wydaje mi się, że to akurat wprowadzono mniej więcej w 2008 r. właśnie.

Hmm, od sezonu 2006-07 prawa przejął nSport, i wtedy chyba to się zmieniło. Jestem pewien, że wcześniej był mecz każdego dnia w otwartym kanale.

Do tego LM transmitował Polsat, który miał jednak większe dużo większe zasięgi niż n, czy nc+ później.
@Friz_PL: Wykupienie canal plus czy eleven to nie jest jakiś niebotyczny wydatek jeżeli interesuje cię piłka. Każde hobby kosztuje. Chcesz grać w gry komputerowe to płacisz za sprzęt i same gry. Oglądać filmy to za netflixa itp.
@mackbig: nie wszyscy maja takie podejście niestety. Nadal spora cześć ludzi to Janusze i filmy/gry biora z torrentow a mecze ze streamow. Bo po co płacić ;] było to widać jak była promocja Ok 10zl za canal+ i krzyczeli ze coś się wiesza
Tacy potem najwiecej krzyczą o jakości produkcji itp