Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
Pobierz taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...
źródło: comment_1619340617jBxIov5JAYkLJppYNH3Zdv.jpg
  • 35
@taior3: Śledzę sytuacje w zachodniopomorskim i cały czas u nas jedziemy na jakimś dziwnym buforze. Na szczycie fali byliśmy gdzieś na dole statystyk za Podlasiem i tego typu dzikimi obszarami. Teraz gdy spada z kolei jesteśmy bliżej tych wyższych wskaźników. Wszystko tu przebiega jakoś mniej chaotycznie i średnio. Szczytów nie ma, spadków nie ma.. Skoro nie mieliśmy czarnej strefy to dlaczego zaraz nie wpadniemy do zielonej tylko trzymamy się prawie jednego
Nadal maseczki będą obowiązkowe (szczególnie w parkach i lasach)


@Radiativ: maseczki nie są obowiązkowe w parkach i lasach. § 25. 3. Nakazu określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się w przypadku: (...) 12) osoby przebywającej na terenie lasu, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego albo plaży.

Nie bronię durnych przepisów, tylko zaznaczam jak wyglądają - więc jak się strażnik miejski przyczepi to warto znać faktyczne brzmienie
Pobierz Gluptaki - > Nadal maseczki będą obowiązkowe (szczególnie w parkach i lasach)

@Rad...
źródło: comment_1619344109bPitfl5O14IvfpQPa6HK7m.jpg