Wpis z mikrobloga

Mirki, wielkie uznanie dla wkrętarki Parkside zielonej. Mam ja z 5 lat. Obecnie służy mi do szlifowania różnych rzeczy, zaczęło się dwa lata temu kiedy zaszlifowała dwukrotnie złe położony barwnik na kanapie, dostała mocno po dupie. Wczoraj szlifowałem około 9 godzin jakieś 50m2 ścian ze starej farby w piwnicy. W pewnym momencie w końcu nadszedł jej czas, przestała chodzić i coś grzechotało w środku.

Nie chciałem takiej fajnej wkrętarki dać na straty, wiec postanowiłem dać ja do naprawy, baterie dałem na ładowarkę, a do roboty zaprzęgnąłem inny sprzęt. Po godzinie bateria pełna, wrzuciłem do wkrętarki i z ciekawości wcisnąłem przycisk. ZACZĘŁA PRACOWAĆ NORMALNIE. Skubanej po prostu padła bateria, tylko objawy były nieco inne niż zawsze.

Ja tym ustrojstwem wiercę w miękkich ścianach, szlifuje drewno, ściany, kanapy itp., wkręcam wykręcam. To jest wkrętarka do zadań specjalnych ( ͡ ͜ʖ ͡)
#remontujzwykopem #remont #wkretarka #parkside
KubaJam - Mirki, wielkie uznanie dla wkrętarki Parkside zielonej. Mam ja z 5 lat. Obe...

źródło: comment_1619335153pI8qtsSqjLVakA7GDjHEgf.jpg

Pobierz
  • 75
@Vahn: Szlifierka taśmowa to porażka. Tu Ci przyznaje racje. Przy docisku taśma lata w każda stronę i naciąg nie trzyma. Obecnie służy mi podpięta do góry nogami to zeszlifowania delikatnych rzeczy.
Oscylacyjna mam innego marketu i jestem zadowolony.
@KubaJam: Mojemu facetowi wlasnie padła, tzn mówi ze szczotki się zacinają, miała rok i 10 miesięcy [*] ale używał jej w pracy zawodowej nie była oszczędzana xd jak za taką kasę to do domu nie ma nic lepszego
@Vahn: @ciasteczkowy_otwur: @Francesco123:
Ja z Parkside mam prawie cały warsztat, ale kupuje tylko to, co w testach na YT widze, ze działa. Kupiłem szlifierkę taśmowa i jest dojechana i jej nie polecam.
Posiadam:
Oscylator do cięcia i szlifowania - nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa. Nie mam zastrzeżeń.
Szlifierka kątowa (flex) na baterie z serii performance - extra. Bateria działa około 20 minut, ale tnie wszystko. Poradzila sobie
KubaJam - @Vahn: @ciasteczkowy_otwur: @Francesco123: 
Ja z Parkside mam prawie cały w...

źródło: comment_1619346894ovdTLu72IsDa83ET92ratf.jpg

Pobierz
@KubaJam: też polecam, wcześniej gardziłem wkrętarkami, ale Parkside mnie wyleczył z tej ignorancji, też ją mam, zrobiłem już dwa remonty generalne nią i wielokrotnie się przydała w domu do mniejszych robótek (chociażby wiercenie pod instalację elektryczną w domku drewnianym)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaJam: Ja miałem pecha i mi się rozleciała podczas wiercenia w plastiku po dwóch tygodniach. Ale w zasadzie to kupiłem ją na jeden raz, zrobiłem co miałem zrobić, zwrot pieniędzy dostałem więc jestem zadowolony xd