Wpis z mikrobloga

Mirki, wielkie uznanie dla wkrętarki Parkside zielonej. Mam ja z 5 lat. Obecnie służy mi do szlifowania różnych rzeczy, zaczęło się dwa lata temu kiedy zaszlifowała dwukrotnie złe położony barwnik na kanapie, dostała mocno po dupie. Wczoraj szlifowałem około 9 godzin jakieś 50m2 ścian ze starej farby w piwnicy. W pewnym momencie w końcu nadszedł jej czas, przestała chodzić i coś grzechotało w środku.

Nie chciałem takiej fajnej wkrętarki dać na straty, wiec postanowiłem dać ja do naprawy, baterie dałem na ładowarkę, a do roboty zaprzęgnąłem inny sprzęt. Po godzinie bateria pełna, wrzuciłem do wkrętarki i z ciekawości wcisnąłem przycisk. ZACZĘŁA PRACOWAĆ NORMALNIE. Skubanej po prostu padła bateria, tylko objawy były nieco inne niż zawsze.

Ja tym ustrojstwem wiercę w miękkich ścianach, szlifuje drewno, ściany, kanapy itp., wkręcam wykręcam. To jest wkrętarka do zadań specjalnych ( ͡ ͜ʖ ͡)
#remontujzwykopem #remont #wkretarka #parkside
KubaJam - Mirki, wielkie uznanie dla wkrętarki Parkside zielonej. Mam ja z 5 lat. Obe...

źródło: comment_1619335153pI8qtsSqjLVakA7GDjHEgf.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 206
@Wloczykij2: O Panie, to był jeden z największych błędów w historii moich amatorskich zachciewajek. Miałem beżową czy tam kremową kanapę - jakąś jasną. Z racji takiej, że posiadam koty i strych, po którym one mogą biegać i znoszą z niego sporo kurzu i piachu na łapach to zawsze były na niej ślady. Decyzja - kupujemy nowa kanapę, ciemniejszą.
Ale ale ale ALE, gdzieś kiedyś przeglądając różne poradniki DIY widziałem, że ludzie kanapy materiałowe farbują na inny kolor farbami kredowymi. Allegro - kupione.
Lecim z malowaniem, kanapa na podwórko, żeby nie nabrudzić w salonie i malujemy. Poszło. Pomalowana w 3h. Następnego dnia na kanapie #!$%@? mać jakaś skorupa z granatowego koloru. Wyglada tragicznie, a siedzi się na tym jak na sianie bo jak posadzisz dupę to farba pęka w niektórych miejscach i wbija Ci się w dupę. Szukam tych wideo o farbowaniu kanapy, żeby im tam nawtykać w komentarzach. Znalazłem. A tam uwaga rada - FARBĘ NALEŻY WYMIESZAĆ Z WODĄ, ABY NIE POWSTAŁA SKORUPA. No tego nie pamiętałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Decyzja - bierymy parksida i wodę i lecimy ze szlifowaniem - 3 dni roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaJam: mi skończyła się zakrętarka udarowa po 2 latach od zakupu, gwarancji już nie ma więc z Parksidem dałem sobie spokój
  • Odpowiedz
@KubaJam: Moze i wkretarka jest okej, ale kupilem szlifierke taśmową, trzy razy ją zwracalem bo miala nierówny odlew przedniego wałka przez co robila bruzdy na podłodze. Potem próbowałem z szlifierką osclacyjna, dwa razy padł silnik po 30 minutach szlifowania i dwa razy zacząl iskrzyć wirnik i przestała sie właczać. Także z dystansem bym podchodzil do reszty narzędzi
  • Odpowiedz
@KubaJam: @Vahn: dokładnie tak jest z tymi syfami parksrajd szlifierka poczytaj sobie na necie o szlifierkach tego gówna ludzie oddają nowe na gwarancje dostają z nowu nowe i tak w kółko juz lepiej kupić jakiegoś marketowego chinczyka do którego przynajmniej kupisz wszystkie częsci zamienne w razie czego niż taki syf do którego nawet niema cześci albo wystarczy dołoży i nawet kupić coś markowego
  • Odpowiedz