Wpis z mikrobloga

@Kajaczek: XD, pytam montera Pani a u mnie a on do mnie zostawaj Pan namiar zaraz zadzwonię do nich( orange ?) i się dowiem kiedy będzie u Pana, dzwoni do mnie po pół godziny i mówi Panie nie ma Pana na liście ( https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ tutaj jestem i pisze, że pomarańcza ma to zrobić, sms z salonu mam, że jestem ) ale myślę, a wyciągnę z niego dlaczego tak jest. Gość do
@Marcymon: Chlopie o czym ty pieprzysz? Przeciez osoba na infolini orange nie jest odpowiedzialna ani za liste na stronie orange czy uke. Orange tez tak slabo wie co i jak poniewaz specjalnie pokazuja zasieg ktorego nie ma, chyba inna mapke maja klienci, inna konsultanci po wpisaniu adresu.
Link ktory podales jest nieaktualny, nie obejmuje wszystkich przetargow ani adresow rozbudowanych dodatkowo przez operatorow ktorzy buduja z dotacji, jednak dodatkowe adresy z wlasnej
@Marcymon: Nie jestem instalatorem tak jak ty nie wiesz o czym piszesz. Posprawdzaj sobie i tyle zamiast mylic ludzi, sam czekam na swiatlowod w ramach POPC, obserwowalem jak dzialaja operatorzy i przetargi. Jeszcze te daty w wyszukiwarce uke nie maja znaczenia, moj adres jest opisany jako Nexera do 2020 roku, dopiero teraz w czerwcu niby maja sie zjawic monterzy.
@krzywy_kanister ale byku na mapie jaka podałem pisze że Orange montuje u mnie to czy jest obecnie aktualna chociaż w uke twierdzą że jest to najaktualniejsze mapa ale mnie to nie obchodzi z uwagi na to iż ty mówisz że jest inaczej wierzę tobie nie im, a tak już na poważnie czy doszły jakieś nowe adresu nie wiem, bo to bez znaczenia, lista popc jest niezmiienialna więc skoro mój adres był na
@Marcymon: Z orange to bywa śmiesznie. Orange z POPC kombinuje tak żeby jak najwiecej wyciągnąć z projektu unijnego jak najmniejszym kosztem. Mają w zapisie że ma być min. 70-80% gospodarstw podłączonych i tak też robią. Robimy popc i np. stary spalony dom, który posiada już tylko fundamenty ma zostawiony kabel do późniejszego podłączenia a sąsiad obok w nowym domu już nie ma. Z tym podłączeniem na lewo to trochę popłyneli i