Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co
NIE ZDĄŻYŁA XDDDDDDDDD drzwi się zamknęły, tramwaj pojechał, wysiadłem na kolejnym przystanku i #!$%@?łem do samochodu

Syn_Diabla - Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chocia...

źródło: comment_1619220325bwHv7fAEMeazdO0UsQlFg1.jpg

Pobierz
  • 14
@Syn_Diabla: kiedyś się umówiłem z dużą dziewczyną. na zdjęciach wyglądała dobrze do ONSa. duża dupa, fajne szerokie biodra, duże piersi. o dziwo nie miała brzucha. problemem było jak ją zobaczyłem na żywo i stanąłem z nią twarzą w twarz. była ogromna, 3 razy większa niż wydawała się na zdjęciach (brzucha dalej 0). po prostu na zdjęciach nie było żadnego punktu odniesienia do normalnego człowieka
nie robi się tak, już lepiej powiedzieć, że nie jest się zainteresowanym kontynuwaniem dalszej relacji, niż uciekać i sprawiać, że taka osoba później czuje się dziwakiem.