Wpis z mikrobloga

Kur*a mam dosyć tego wszystkiego znowu nie zdałem prawka... nawet z placu nie wyjechałem aż że złości dowód połamałem osobisty mam tego wszystkiego dość znowu wstanę w nocy i będę pił ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)(,) #s----------e #przegryw #depresja #prawojazdy
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abuk220: Mi tez nie do konca chodziło i naukę jazdy bardziej o podszkolenie w sensie obycie z autem by jak najmniej się potem stresować. Bo jak wiadomo te 30h to bardziej jest wstęp do prawdziwej nauki jaZdy
  • Odpowiedz
@BocianKleKle Zgadzam się, ja po nie zdanej próbie brałem sobie 2 godzinki, żeby nie zapomniec co i jak, ewentualnie przeciwczyc to co nie szło. W końcu chodzić o zdanie, a nie nauczenie się zdać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mietek_02 colego nie poddawaj się. Nie ważne za którym razem zdasz. Od siebie dam ci radę żebyś wykupił sobie po dwie godziny w innych szkołach z twojej miejscowości. Często inny istruktor może coś Ci użytecznego doradzić bądź podpowiedzieć.

Głowa do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziqs1987: Jeśli szkoła ma jakąś umowe (czy cholera wie co oni tam mają między sobą) to nie może zdawać w innym mieście. Przykładowo ja jestem z lubelskiego i niektóre szkoły miały możliwość zdawania w Zamościu lub Tarnobrzegu a moja szkoła tylko w Tarnobrzegu. Wydaje mi się to też zależne od ilości ludzi chętnych do danego miasta bo przecież z jedną osobą nie będzie jechać do innego worda tylko po to
  • Odpowiedz