Wpis z mikrobloga

@lizakoo: bardziej porównałbym to do przypadku z Knurowa, w którym pan patus postanowił pohasać po boisku i pobić się z kolegami z przeciwnej drużyny, a pan policjant ustrzelił go z broni gładkolufowej. Zasadniczo interwencja była potrzebna: pan patus łamał prawo. Ale była przeprowadzona (jak sądzę) nieprawidłowo, bo pan policjant nie powinien strzelać w okolice szyi. W obu przypadkach doszło do przekroczenia uprawnień/złamania procedur. W przypadku BLM było to bardziej oczywiste,
  • Odpowiedz
Tutaj takie chłopy po 100, 150 kilo przyjeżdżali. A jakie auta! Merce, be-emki! Cały czas chodził tak nabuzowany, że aż drżał. Cały blok się go bał. Będziemy pili przez miesiąc


@Sappheiros: @IntruderXXL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lizakoo: szkoda, że policja gościa tak późno zastrzeliła, zwykły śmieć i recydywa. Jeśli to, co mówią ci ludzie to prawda to patus z niego i zwierzę. Od Jerzego f na pewno nie odstawał poziomem
  • Odpowiedz
Akurat ekstrapolacja BLM na Polskę jest śmieszna, ale nie róbmy z tego gangusa drugiej sprawy Igora Stachowiaka - tam trzeba było protestować, tutaj trzeba bić brawo policji za skuteczną akcję.

@camelinthejungle: w obu przypadkach uważam to za skuteczną akcję policji FYI.


@lizakoo: uważasz, że sprawa stachowiaka była dobrą interwencją?
  • Odpowiedz
@lizakoo: no k---a, dopytuję czy ci chodzi o Stachowiaka czy Floyda, czego nie rozumiesz?
Jeszcze ci specjalnie dokleiłem fragment wpisu innego mirka o Stachowiaku.
Strasznie bucowaty jesteś
  • Odpowiedz
Rozmawiamy o tym, co działo się po śmierci murzyna i co dzieje się po śmierci rodaka z rąk policji,

@elo_: myślę, że to wyczerpuje temat. Wybacz bucowatość, taki mam dzień.
  • Odpowiedz
@lizakoo: jak sie nazywał ten m----n co sprzedawał fajki na ulicy i 6 gliniarzy go udusiło? Albo ten m----n co dostał w plecy i to zdaje sie nie był jeden. Albo ten inny m----n co go gliniarze katowali na ulicy w 1992? Jakiś Rodney King zdaje sie. Nadążasz? czy dalej mam wymieniać?
  • Odpowiedz
tak sobie czytam "wypowiedzi sąsiadów" i zastanawiam się - czy oni faktycznie tak mówili, czy po prostu paru śmieszków w redakcji Superaka miało niezłą bekę pisząc ten artykuł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sappheiros: Pamiętam kiedyś siedziałem z kolegami na przystanku i z daleka ktoś nam zrobił zdjęcie. Następnego dnia byliśmy w Fakcie z podpisanym zdjęciem i w artykule coś o bezrobotnych i menelach bez perspektyw. Byliśmy
  • Odpowiedz