Wpis z mikrobloga

To jest kpina z ludzi...

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 zł za takie parametry w 2021 roku xDDD

iPad Pro 2021: max 16GB RAM, max 2 TB SSD - 11799 zł Prawie 12 tys za tablet z M1, na którym można by odpalić MacOS i faktycznie używać jak Surface Pro korzystając z oprogramowania na stacjonarki i laptopy, ale NIE xD

I jeszcze te kolorki xD

#apple #bekazapple #heheszki #patologiazewsi
xandra - To jest kpina z ludzi... 

iMac 2021: max 8GB RAM, max 512 GB SSD - 8899 z...

źródło: comment_16189812290V0fuzAryErqZpQI3djH1t.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
@xandra: myślę, że ten haczyk jest ciut naciągany - żeby doprowadzić do tego drenażu w jakimś istotnym stopniu to trzeba byłoby renderować dzień i noc. Osobną sprawą jest pytanie kto kupuje 8/256 do profesjonalnego renderingu x)
  • Odpowiedz
@xandra: Kolory spoko, ale cenowo odpłynęli już ze 3 lata temu, zarówno w smart jaki i laptopach, soft to nie wszystko. Z drugiej strony też jesteśmy Polaki biedaki, cena wynika z inflacji, wysokiego vatu, niedługo opłaty na zaiks, kosztów transportu, marży, citu sprzedawców itp.
  • Odpowiedz
@xandra: co z tego, że natywnego oprogramowania jest jeszcze mało (co jest naturalne przy przejściu na nową architekturę), skoro emulowane poprzez Rosettę 2 programy przeznaczone na x86 działają na M1 porównywalnie lub nawet lepiej, niż natywnie na większości Inteli.
  • Odpowiedz
@jedrek018: No raczej nie bardzo jest tak wesoło jak zapewniasz. https://helpx.adobe.com/pl/photoshop/kb/photoshop-for-apple-silicon.html#native-known-issues a to tylko jedna apka.

@pan_warell: No to Apple jest oszustem, albo ty kłamiesz, ponieważ nawet zwykłe przywracanie do ustawień fabrycznych w BigSur może się skończyć zbrickowaniem kompa xD Poza tym problemy z wifi, problemy z bt, problemy z dodatkowymi ekranami, cuda: https://www.iphonehacks.com/2020/12/how-fix-m1-macbook-issues.html
  • Odpowiedz
No to Apple jest oszustem, albo ty kłamiesz,


@xandra: po co ten jad xD Ja osobiście nie mam żadnego ich sprzętu, ale to nie znaczy, że oni są oszustami, bądź że każdy kto je kupuje jest głupi.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Właśnie mam bardzo udane, śmieję się z tego, jak Apple pluje w twarz swoim klientom, a raczej betatesterom, a oni twierdzą, że deszcz pada xD

@pan_warell: Stwierdzenie faktu z dwoma możliwościami do wyboru. Podobne problemy wyskakują praktycznie w każdej apce emulowanej przez Rozetę, więc jak mam się z tym tak pierdzielić, to znaczy że coś jest nie teges, czyli do dupy, a nie że działa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xandra: tylko że MacOS nie jest zrobiony pod ekrany dotykowe i elo, a apple nie przepisze całego systemu dla garstki ludzi z magic keyboard, no i łeeee kolorki bo przecież wszystko musi być czarne albo białe.
  • Odpowiedz