Wpis z mikrobloga

@lioness Myślę, że matematyka na studiach jest inna niż w liceum, więc ciężko to porównywać, a i tak planuje poświęcić całe wakacje na naukę matematyki i programowanie, czyli możliwe, że nadrobię dużą część materiału
  • Odpowiedz
@Majster98: jak czlowiek chce to potrafi, wiec nie sugeruj sie innymi, tylko probuj (ʘʘ) a jedyna porada to ciagla nauka i jak czegos nie rozumiesz to pytaj innych moze pomoga albo samemu nadrabiaj
  • Odpowiedz
@Majster98: no jasne, w zasadzie wszystkiego "uczą od podstaw". Tylko że to co omawiałeś w licbazie w kilka miesięcy na studiach masz w ramach 1 wykładu i tak co tydzień dochodzi ci jakiś nowy obszerny temat
  • Odpowiedz
@lioness: no ja też nie miałem żadnych podstaw analizy matematycznej w szkole średniej, bo byłem w technikum i mieliśmy 3h matmy w tygodniu a studiowałem informatykę i dałem radę zdać wszystkie matematyczne przedmioty.
Po prostu trzeba było usiąść na dupie i robić zadania. Szczególnie, że jest Etrapez i Matemaks.

@Majster98: jak chcesz się przygotować to zobacz sobie sylabus przedmiotów na uczelni i zacznij ogarniać dane tematy z pomocą
  • Odpowiedz