Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 117
122 776 + 274 = 123 050

Skoro świt pociągiem do Białegostoku i trochę naokoło z powrotem. Pierwszy raz byłem w #bialystok, całkiem ładne miasto. Ale drogi w kierunku SE to o paaanie... Momentami czułem się jak na zachodniej Ukrainie. Żeby nie było, trafiałem też na spoko nawierzchnie, jednak stary, rozpiżdżony asfalt króluje. Jest sporo do zrobienia jeszcze w tej kwestii. Za to ruch samochodowy znikomy, aż przyjemnie się jeździło no i fajne widoczki jednak, nawet parę górek było.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kwadraty

Skrypt | Statystyki
szkarlatny_leon - 122 776 + 274 = 123 050

Skoro świt pociągiem do Białegostoku i t...

źródło: comment_1618908210f2ZipnPOFLa0snT4Ps2lGT.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@szkarlatny_leon jak tam się nie jeździ bo tam nic nie ma. Rowerem okolice bialego to kąt od dk na Bobrowniki do dw na łapy oczywiście na północ. Chyba że jeździsz jakąś zjazdówka ale szosa w tamte poludniowe strony nawet się nie patrzy
  • Odpowiedz
@kusprzyk: lubię takie miejsca w których nic nie ma, bo jest spokój :) Dróg też spodziewam się różnych. No na pewno w przyszłości bardziej dogłębnie zbadam te okolice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barham Nie planowałem przejazdu przez niego, tzn. nie zauważyłem go podczas planowania trasy, ale to dobrze :) Jest w tym miejscu: 52.672997, 22.948052
@eastbors tu masz link do trasy: https://www.strava.com/activities/5156540785
@iighlaq_alhabl nie no na pewno,
  • Odpowiedz
@Szymson: Breezer Radar Expert. Fittingu jeszcze nie robiłem, wymieniłem siodło i kupiłem krótszy mostek i jest zauważalnie lepiej. Lemondkę zamontowałem na oko (nie no na kierownicę XD), żeby plecki odpoczęły czasem. Ale fitting by się na pewno przydał, szczególnie na takie trasy.
  • Odpowiedz