Wpis z mikrobloga

planuję sobie kupić siodełko do mojego MTB, bo oryginalne jest za twarde. Planowałem kupić kilka rodzajów na allegro (mam smarta, więc zwrot za darmo) od np jednego sprzedawcy, wypróbować wszystkie np po 50km i zwrócić te które nie były wygodne, ale nie wiem czy każdy sprzedawca zezwoli na coś takiego (czy np siodełka są pakowane tak, że po wypróbowaniu i zobaczeniu, że jednak to nie to, mogę spakować ładnie do oryginalnego opakowania i odesłać). Robił ktoś z was tak? Spotkał się ktoś z nieprzyjemną sytuacją odmówienia zwrotu itp?

#allegro #rower #siodelko
  • 19
@smokzabojcaludzi: Też zwróciłem chyba ze 4 łącznie i nigdy problemu.
-bikster
-biostern z allegro
-Mikesport
-cyklomania

Podaj stronę, gdzie nie chcą zrobić zwrotu to damy ją na czarnolistę ;) Co jak co, ale siodełka to powinni z większym marginesem przyjmować do zwrotów, bo dobrać odpowiednie to nie jest prosta sprawa (°°
@SnikerS89: na razie napisali mi

siodełko nosi ślady montażu/używania dlatego nie możemy potraktować go jako nowego produktu i jako takiego przyjąć zwrotu


napisałem do nich czy siodełko zostanie mi odesłane, czy jednak coś innego wymyślą. wtedy dam znać czy w sprawie siodełek omijać ten sklep :/