Wpis z mikrobloga

W państwie Grzegorza Brauna jak ktoś zrobi coming out to wtedy zamanifestuje się jego "dezintegracja wewnętrzna w wymiarze psychofizycznym" i już nie będzie mógł piastować funkcji publicznych, w administracji, wojsku czy służbach. Grzesiu łaskawie pozwoli dalej piastować te funkcje osobom, które siedzą w szafie i udają hetero, bo w końcu jako wielki liberał nie będzie im wchodził do łóżek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekazkonfederacji #lgbt #neuropa #braun #konfederacja #polityka
R187 - W państwie Grzegorza Brauna jak ktoś zrobi coming out to wtedy zamanifestuje s...
  • 43
@R187: do "Konfederacja Korony Polskiej". Konfederacja to twór koalicyjny kilku innych, mniejszych partii. To co nie jest zapisane (w niezbyt dużym) programie partie członkowskie realizują na swój sposób.
@aulus:

pracuje na co dzień z homosiami i oni się tym nie obnoszą


Klasyka.

ktoś kogo jedyną kompetencją jest ostentacyjny homoseksualizm


Nie wiem, co Ci chodzi po głowie, ale wg Brauna homoseksualizm jest zaburzeniem "w wymiarze psychofizycznym" a osoba, która nie kryje się ze swoją orientacją, będzie publicznie dyskryminowana. Ba, jako liberał nie jest za karą śmierci tylko za batożeniem xD (jego słowa z innego wywiadu). Przecież to są #!$%@? takie
@aulus: iks de, "ostentacyjny homoseksualizm", każdy człowiek ma prawo żyć w zgodzie ze sobą i jeśli nie krzywdzi przy tym innych to nie musi niczego ukrywać, także jeżeli rzeczywiście pracujesz z "homosiami" to w takim razie musieli się oni kiedyś "obnosić" z tym, skoro to wiesz. Serio nie wiem o #!$%@? wam chodzi z tą obsesja na punkcie "obnoszenia" się XD. Mam znajomych katolików co ostentacyjnie nie jedzą mięsa w piątek,