Wpis z mikrobloga

Moja ostatnia analiza incelometryczna ryjca cieszyła się ogromnym powodzeniem. Napisało do mnie chyba z 30 mirków. Dlatego ponownie wznawiam dzisiaj usługę.

Tym razem jednak zrobię ją tylko pierwszym 5 osobom które się zgłoszą, bo po prostu jest was za dużo, a ja lubię się rozpisywać.

Jeśli już wysłałeś zdjęcie, a ja cie nie oceniłem bo np zgłosiłeś się kilka dni po czasie, albo ja nie miałem ochoty to możesz się przypomnieć, bo dziś i tylko dziś wolontariat znowu działa. T͇y͇l͇k͇o͇ ͇d͇z͇i͇ś͇

Czym jest analiza incelometryczna ryja?
Za pomocą zdobyczy blackpillowej wiedzy ocenie wasze mordy pod kątem przydatności genetycznej i umiejscowienia na osi przegryw - chad. Wypunktuje wasze słabe i mocne cechy, bez ściemy i miłego lizania po rowie.
Oszacuje wartość waszych akcji na nowoczesnym rynku matrymonialnym.
Jeśli pacjent wyrazi chęć i wiedza mi na to pozwoli mogę też doradzić co można poprawić.
Ocenię każdego, przegrywa, normika, chada, nawet rużową(chociaż w tym wypadku analiza zawsze wykazuje że pacjent może zaruchać, naukowcy nie są zgodni co do przyczyn tego stanu rzeczy ale twierdzą, że może tu chodzić o posiadanie tzipy).

Pełna dyskrecja gwarantowana.
Mirki @proofek @Halaparty @wypok_user_321 @Ap-maokai-abuser @2418682u @Panceusz @pavixonpl @G123 @xS3B4x @Ostry_Sens polecają.

T. Dr. Blackpill - ludzki photofeeler

#pokazmorde #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder #photofeeler #wychodzimyzprzegrywu #incel #chad #normictwo #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #ladnypan #ladnapani #blackpill
A.....j - Moja ostatnia analiza incelometryczna ryjca cieszyła się ogromnym powodzeni...

źródło: comment_16187585811T73ENzL36C9YBjsdW2mc4.jpg

Pobierz
  • 14