Wpis z mikrobloga

Nie kumam połaczenia wykopu do grupy allegro i wszystkie argumenty Michała to bujda.

1)"Lepsze zaplecze prawników" - afera za aferą za usuwanie znalezisk na żądanie

2) Allegro ma także programistów, posiadają apkę na tel i tablety. Wykop odpisał, że nie planuje apki na tablety. Fajnie mieć 10 cali tablet, a trafiać muszę jak kulą w płot w te małe ikonki. Samo działanie app na telefony wciąż nie jest cudne.

3) PR też kuleje. Mówić w publicznej TV o efekcie Streisand - robić dokładnie to samo.

W sumie tylko jedno się zgadza co mówił - nic się nie zmieni.

Faktycznie nic się nie zmieniło, nic a nic oprócz hajsu.

Nie są to bóle dupy, po prostu zastanawiam się jaki to miało cel. Bo widocznym jedynym jest ładniejszy budynek i większy hajs.

#rozmyslenia #allegro #wykop #ciekawostki #hajsmusisiezgadzac #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
  • 8
@psych00: Ty byś oczywiście nie kombinował jak skołować więcej hajsu prowadząc taki biznes :)

Skoro większych zmian nie ma, to moim zdaniem wszystko jedno, czy właściciele i ich pracownicy mają więcej, czy mniej hajsu.

Po prostu masz ból dupy o to, że więcej zarabiają i nic specjalnie się nie zmieniło ;-)
@MrK19: Oczywiście, że bym kombinował ale nie wciskał kitu, że będzie lepiej. Mi to obojętne kto jest własicielem i nie boli mnie to, że wiele zarabiają tylko, że zapewniają że będzie lepiej dzięki temu, a tak naprawdę nie jest i to nie jest fair.
@mug3n: Też tak uważam. To chyba jedyne co pozostaje z tego co napisałem. Nie dziwię się, ale też nie lubię wciskania kitu. Można było powiedzieć wprost: hajs się musi zgadzać i tyle;)
@psych00: Ale to co napisał nie do końca jest kłamstwem - Michał widocznie mocno wierzył w to, że zainwestowanie w wykop przyniesie korzyści w postaci rozbudowy infrastruktury, ale widzę, że allegro zostawiło chłopaków samych sobie jeśli chodzi o serwis. (Zobaczyli jaka tu z nas dzicz i uciekli) Ale co idzie na serwery, na obsługę, na wypłaty, jaka jest rola w decyzjach przy długim stole, co jest w reklamach itd. - tego