Wpis z mikrobloga

@CloudNine bierz Series X. Gry first-party i co niektóre od innych wydawców, a także niezależne trafiają do Game Passa w dniu premiery i nie musisz za nie wydawać 350 złotych (ostatnio np. wpadło tu Medium i Outriders). Dodatkowo Xbox ma poza Game Passem lepsze usługi - lada dzień wejdzie aktualizacja z darmowym multiplayerem w grach free 2 play (co ma już PS5), masz zapisy gier w chmurze, więc w wypadku, gdyby konsola
@CloudNine: Myśląc rozsądnie powinieneś wybrać Xboxa jednak widząc, że coraz więcej ludzi kupuje xboxy, ja jako fan rozsądnie wycenionych usług stwierdzam iż w moim i reszty xboksiarzy interesie jest byś jednak wybrał PlayStation. Jak wszyscy zaczną kupować konsole Microsoftu to w końcu ceny GamePassa i ogólnie usług i gier skoczą do absurdalnych poziomów jak u Sony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CloudNine: na Xboxa nie ma aktualnie żadnej dobrej gry i nieprędko cokolwiek się pojawi, na PS5 masz kilka świetnych tytułów a na dniach wyjdzie kolejny . W kolejnych miesiącach też będzie kilka dużych premier na PS5. Wiec musisz sobie odpowiedzieć sam na pytanie, czy chce grac w starocie i crapy z Game Pass za niewielkie pieniądze, czy stać mnie na gry klasy premium po 300 zeta. wybór należy do Ciebie.
@lilitch123: net powyżej 10mb/s czyli w obecnych czasach nie problem. VPN na kraj gdzie można zakupić ustawiasz. Sprzęt wystarczy 5 letni bez problemu by grać na tym, bo tu głównie internet potrzebny. Grałem na padzie od xbox i ps i jak chcesz exy ogrywać to pad ps wymagany, bo ekran dotykowy w nim jest i trzeba palcem miziać by robić w grze jakieś obowiązkowe czynności. I tak działa jak Geforce NOW