Wpis z mikrobloga

@CloudNine: za ps5 przemawiają dobre "ekskluzywne" tytuły i wsteczna kompatybilność dla gier z #ps4, których xbox nie ma, a tak na wstępie spytaj się sam siebie czy masz wystarczająco tyle czasu, żeby ograć tę masówkę, jaką oferuje gamepass z pringlesów
bo tam same gówna są.


@Marek1991: Ja z tych, co 2 miesiące temu stanęli przed wyborem PS5 lub XSX. Wybrałem XSX właśnie ze względu na GP i się dziwię, że można napisać, że w GP są same gówna.

Mam przegranych 150 godzin w Forzę, przeszedłem Wolfensteina New Order, w weekendy ogrywam Fifę i UFC, a teraz przechodzę GTA V bo nie grałem nigdy wcześniej.

Chyba, że o czymś nie wiem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CloudNine: Miałem podobny dylemat i wziąłem Questa 2. Gry ciekawsze i człowiek się porusza :)
Wszystkie gry z Xboxa pójdą na kompie to jak masz mocnego kompa po co Xbox ? Z kolei 2500 dla samych exclusivow ? To już lepiej PS4 i Ograj super exclusivy po 40zl np God of war czy Unchartedy czy spidrrmana
ajnowszą odsłonę zjada choćby Forza Motorsport 4 sprzed dekady, nie wspominając już o nokaucie w postaci nowszych odsłon , Forza Motorsport 6 czy 7


@rbbxx: iksde. Forza to połączenie gran turismo i need for speeda
@malinq: iksde. W gran turismo nikt nie chce grać. Za to Forza Motorsport i zwłaszcza Forza Horizon to najlepsze samochodówki ever. Polemizuj z tym. Gran Turismo nie jest ani dobrym symulatorem ani dobrą arcadówką. Ta gra nudzi, wszystkich. Nie bez powodu chwilę po premierze latała za kilkadziesiąt złotych. Symulatory z prawdziwego zdarzenia na konsolach to nisza, gra w to w sumie 8 osób na całym świecie ( ͡° ͜ʖ