Wpis z mikrobloga

@stormkiss kupuje też gierki w premierę, ale na xbox mam każda grę za stówkę około, a nie za pełna cenę i wszystko na moim koncie. Wy tacy bogaci to płacicie za wszystko więcej i w gorzej jakości zazwyczaj, bo ps oferuje gorszą wydajność ( )
Zauważ, że szambo zaczyna wylewać dopiero wtedy jak Soniarze wchodzą ze swoimi wypocinami na wpis. Ani razu nie spotkałem się jeszcze z sytuacją odwrotną.


@Pust3lnick: Ty jesteś poważny? W ostatnich czasach kilkadziesiąt procent wpisów na tagach Playstation to jest najzwyczajniejszy syf, który generują osoby z zielonej strony. Temat screena Stinkiego to był chyba tydzień wałkowany i nawet w tym wpisie się jeszcze pojawił. Z innych przykładów:
https://www.wykop.pl/wpis/56874131/arcyciekawy-material-digital-foundry-na-temat-uzyw/
W swoim pierwszym komentarzu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CloudNine: to Cię przekonali i pomogli xd zrób wyliczankę. Obie są ok.

Ja chciałem spróbować czegoś innego, niż ps. Akurat został mi sprezentowany pad elite, dzień później w dobrej cenie ktoś chciał sprzedać game pass na 2 lata tu na wykopie, no to nie było wyjścia kupiłem xsx. Nie żałuję cicho działa, powrót do granej niedawno gdy kosmos. Pewnie za parę lat dokupię ps5 slim czy jakiś tam.
Każdy widzi co chce widzieć. A jak się widzi coś, czego nie ma, to leczenie jest wskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pust3lnick: jak się nie widzi czegoś co istnieje to tak samo, warto od okulisty zacząć, bo problemem może być najzwyczajniej wzrok. Gorzej jak okulista nie pomoże.
@Pust3lnick: Wszyscy wiedzą dlaczego kupujecie Xboxa, zresztą sami w każdym wątku się chwalicie jakie to grosze płacicie za game passa. Xbox to odmiana konsoli z rozwiązaniami dla najbiedniejszych. Ja rozumiem ze kogoś nie stać na grę za 280 zł w chwili premiery i się z tego nie śmieje. Dla mnie 70€ to nie jest duży pieniądz:)