Wpis z mikrobloga

@DIO_: Niestety, Polska kocha biurokrację, a definicję administracji jako służącej obywatelowi jeszcze się uczy ;) Ja patrzę na naród z perspektywy codziennej życzliwości, dobroci w takim sklepie nie z twojej.
@sam_otny: ja np tak do 2015-16 byłem patriotą. Potem, jak zobaczyłem co się dzieje w tym kraju, jak bardzo jest on cofany cywilizacyjnie, cała kultura prawna, polityczna która wypracowaliśmy leci na pysk, a to wszystko w oparciu o ciągłą walkę z wyimaginowanym wrogiem i propagandzie z telewizji publicznej w celu utrzymania władzy - to zacząłem nienawidzić. To też wynika z bezsilności w sumie, i widzę po sobie (jak i ogarniętych ludziach
@sam_otny ale wiesz, że Panstwo z kartonu to jest akurat najlepsze co akurat można powiedzieć?

Przez ostatnie x lat nasi pradziadkowie, dziadkowie, babcie ojcowie i wszyscy rodzice walczyli o tej kraj w roznoraki sposób - za każdym razem w specyficzny sposób byli dymani, ot tak by wydymać ale utrzymać przy życiu. My otrzymaliśmy możliwość zobaczenia poprzez internet jak bardzo ta skala dymania jest nadmuchana i jednocześnie, przez właśnie te starsze osoby czujemy