Wpis z mikrobloga

Większość z was to kryptogeje XD założyłam fejk konto jako taka 5/10 dziewczyna ze zdjęciami TRANS w ramach eksperymentu i oprócz tego, że po godzinie miałam z 50 wiadomości, to odpisywałam normalnie przez pierwsze 5-10 minut a potem według schematu:
-Słuchaj muszę Ci coś powiedzieć, mam nadzieję że mnie nie zablokujesz...otóż urodziłam się w ciele chłopca i mam penisa, olejesz mnie jak reszta?
-Wiesz co nigdy nie miałem kobiety z penisem, a pokażesz zdjęcie?
-Wysyłam nudes transki z penisem
-Wow, nieźle duży (XD)
-I co jakbyśmy się spotkali to chciałbyś się nim pobawić?
-Nigdy tego nie robiłem, ale tak :***

I naprawdę praktycznie żadnemu to nie przeszkadza, wyruchać się mało który by dał to fakt, ale do ręki i buzi każdy się po czasie zgodził a sporo było tam typów z opisem w stylu lewaki won, albo w koszulkach z red is bad. Paru przegrywów sobie zwaliło XD w rolach głównych trans Bailey Paris

#bekazprawakow #przegryw #lgbt #badoo #bekaznarodowcow
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitaja:

I naprawdę praktycznie żadnemu to nie przeszkadza, wyruchać się mało który by dał to fakt, ale do ręki i buzi każdy się po czasie zgodził a sporo było tam typów z opisem w stylu lewaki won, albo w koszulkach z red is bad.

To tylko powiedza, że prawaki wcale nie są nietolerancyjni wobec mniejszości seksualnych ale tak jak faktycznie mówią, wobec aktywizmu LGBT i lewactwa.
Np. bycie trans nie implikuje
@szpongiel: Aktywizm LGBT sprowadza się do zakończenia dyskryminacji osób LGBT. Nic poza tym. W Polsce większość ludzi jest przeciwna temu, by osoby homo mogły np. chodzić razem za rękę, jedna czwarta popiera penalizację homoseksualności. Co oznacza, że w Polsce niemal implikuje, skoro dla prawicy osoby trans są zaburzone psychicznie i chce im utrudniać lub wręcz uniemożliwiać normalne życie na wszelkie możliwe sposoby - wide pierwsze veto Dudy, dotyczące projektu Anny Grodzkiej,