Wpis z mikrobloga

Większość z was to kryptogeje XD założyłam fejk konto jako taka 5/10 dziewczyna ze zdjęciami TRANS w ramach eksperymentu i oprócz tego, że po godzinie miałam z 50 wiadomości, to odpisywałam normalnie przez pierwsze 5-10 minut a potem według schematu:
-Słuchaj muszę Ci coś powiedzieć, mam nadzieję że mnie nie zablokujesz...otóż urodziłam się w ciele chłopca i mam penisa, olejesz mnie jak reszta?
-Wiesz co nigdy nie miałem kobiety z penisem, a pokażesz zdjęcie?
-Wysyłam nudes transki z penisem
-Wow, nieźle duży (XD)
-I co jakbyśmy się spotkali to chciałbyś się nim pobawić?
-Nigdy tego nie robiłem, ale tak :***

I naprawdę praktycznie żadnemu to nie przeszkadza, wyruchać się mało który by dał to fakt, ale do ręki i buzi każdy się po czasie zgodził a sporo było tam typów z opisem w stylu lewaki won, albo w koszulkach z red is bad. Paru przegrywów sobie zwaliło XD w rolach głównych trans Bailey Paris

#bekazprawakow #przegryw #lgbt #badoo #bekaznarodowcow
  • 30
@akhdir Ale co to ma do mnie xD?
Sam jestem stricte libkiem, na lewicę nigdy nie głosowałem, ale głosowanie na ludzi, którzy mają cię za podczłowieka to syndrom sztokholmski, nawet gdy zgadzasz się z ich programem gospodarczym.

Zdecydowana większość osób LGBT w ostatnich wyborach parlamentarnych głosowała na lewicę i po prostu nie ma w tym nic dziwnego.

Na pewno nie wszyscy z nich popierają jej program gospodarczy. Ale nie dziwi mnie też,
@akhdir: Jestem libkiem, głosowałam na lewice i Gazownie. Teraz stoję dokładnie przed takim samym wyborem i szczerze gdyby nie bycie LGBT to lewicę bym oplula, bo to takie same szury jak PiS pod względem gospodarczym.