Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 116
Miruny, mam najlepszą różową pod słońcem. XD Posucha na covidzie motzno więc na urodzinki porozsiewała mi prezenty (wraz ze wskazówkami) po domu. :D Trochę jak w "Zaginionej dziewczynie" tylko bez tego chorego plot twistu. XD
W skład zestawu weszły: kubek ze śmiesznym nadrukiem, żelki #gusto ( @ecco siedzę, krzywię się mlaszczę przy konfidentkach XD), kolejny casio do mojej małej kolekcji #zegarki - tym razem Casio Royale, żebym miał coś mniej sportowego niż do tej pory), słuchawki #xiaomilepsze xD I wuczerek na #tatuaze - będzie dziabane u Hiltona w Brzydgoszczy.
Z minusów - wbiłem 30 lvl. XD
#chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1618549995BHl8GBjNvsxY9jWygaXDGO.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiteRower: wszystkiego najlepszego, i szanuj taka różową ¯_(ツ)_/¯

@felixos: się wie, cumplu

@WhiteRower: 30? To zamiar tatuażu pomyśl nad okularami albo dobrym lekarzem, wiem co mówię.

@fi9o: a szkoda gadać, tarczyca #!$%@? jak kot mojej siostry xD

@WhiteRower: eh.. taki to pożyje


[]

Sto lat. Gratki dla różowej za zaangażowanie

@Pociongowy: mogła się bardziej postarać i dać mi siebie w kokardce, ale niech będzie. XD

żelki
@WhiteRower: A gdzie podstępnie zaparkowana śmieciarka? Chciałbym napisać coś śmiesznego o wieku, że Mojżesz, królowie Polski czy coś, ale mi się też już licznik zamyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najlepszego, sto lat i ubierz się w kokardkę dla różowej na jej urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@baobabtoudi: wtf ziom, spoko prezenty, nie każdy jest programista 10k, przynajmniej tutaj widać, że od serca i coś co faktycznie op lubi, takie różowe to skarb, a taki komentarz jest po prostu przykry, bo nie każdemu się powodzi jak Sasinowi i ma 70 mln na rozwalenie, no.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@WhiteRower gratki z okazji 30! jeśli mogę się jakoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matti92: wstępnie są cacy, zobaczymy jak dalej.

@WhiteRower: 6x emotka xd. ostro grasz.

@nobrain: I tak się trochę hamowałem. XD @Maniera: jeszcze nie mam, póki co tylko od noize, dirty ghetto Alex XD, Filip Kanya, Szymur i takiego ziomeczka z Gw, - Jake tattoo. Ogólnie mam zamiar mieć od różnych artystów, w planach na pewno Szeszu, Marcelina Urbańska, Blame Max.