Wpis z mikrobloga

@vegetassj1: I żeby nie było nie jestem jakimś fanboyem bmw bo uwielbiam wszelkie marki i modele bo po prostu kocham samochody ale e38 zawsze według mnie miało to coś w sobie. Także jak Ci się podoba to śmiało szukaj bo te auta tańsze nie będą zresztą tak samo jak i e34 też dobra lokata bo z jakimiś większymi motorami to już jakieś chore ceny osiągają ;) W sumie ciężko mi znaleźć
Civica ufo ma żona - świetny silnik naprawdę dynamiczny, fajnie zestrojony ze skrzynia, wyposażenie max z navi, full obsługa z kierownicy itp (wersja executive) , pali znośnie. Ale jego największy minus- pseudo sportowe zawieszenie. Miałem wcześniej przypadkiem (dostałem w spadku) civica viii ale sedana, świetnie się jeździło to żonie kupiliśmy ufo bo ładne - zawieszenie w ufo to dramat. Belka z tylu (sedan wielowahacz) i gazowe amortyzatory z przodu, felgi 17 cali
@doodcinki: Jeszcze rozrządu nie ruszałem, ale szykuję się na niego + uszczelniacze bo coś tam w ASO zauważyli, że się przyda o tym pomyśleć niedługo. :P
Przy THP trzeba jeszcze pamiętać o "bezawaryjnej" pompie paliwa! xD Ale u mnie ciśnienie na kompie wskazywało, że póki co jest wszystko ok.
Moi poprzednicy na szczęście olej zmieniali co 5-8 tys., więc chociaż z tego powodu nie mam wielu zmartwień.
nie, po prostu to tańsze rozwiazanie, po civic vii wlozyli belkę, ale jak civic IX dostał na torze z golfem, to w civic x wrocili to wielowahacza. Dzięki czemu, bez podnoszenia mocy, wygrał z golfem.

@steven44:
Nie tylko tańsze, ale tak jak pisałem, dające więcej miejsca.
Nie miałem 9-tki, ale z tego co widzę, to 9tka tez ma belkę i tak jak mówiłem, jest tam po to, by był bardziej praktyczny