Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi drodzy towarzysze w zbrodni, jaki zapach ostatnio poznaliście, który zrobił na Was najbardziej pozytywne wrażenie?
U mnie to Guerlain Homme EDP Intense - chyba taka jest prawidłowa nazwa. Udało mi się go dorwać na tagu, bardzo pozytywny zapach, super mi się go używa, czuć w nim radość i ciepłe dni. Bardzo orzeźwiający z jedyną prawiloną bazą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek się zastanawia po co grzebie coraz głębiej w niszowych markach, skoro to co daje szczęście jest tak blisko.
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Guerlain-Homme-Intense-6679.html


#perfumy
huasko - Powiedzcie mi drodzy towarzysze w zbrodni, jaki zapach ostatnio poznaliście,...

źródło: comment_1618423249Pcu7QhEdzlW4cLKuXXJAQS.jpg

Pobierz
  • 25
@CheapiesLover: to chyba nie dla mnie połączenie XD ale fajnie, że miło się nosi
@Ostatni_Piwniczanin: no właśnie omijałem jakoś obecne EDP, będę musiał porównać kiedyś, bo ta starsza jest osom
@Jampetrarka: na niego kiedyś się czaiłem i pewnie wleci kiedyś na rozbiórkę =)
@Krzysu: masz ten kardamon, to wiadomo, że musi się podobać
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: dawno araba żadnego nie miałem, może to jakiś trop
@huasko: powiem tak - nie wiedzialem czego sie spodziewac po takich nutach ale w zyciu bym nie zgadl, ze wyjdzie cos tak ciekawego, kompozycja jest bardzo bogata ale to na pewno nie jest jakis bezczelnie zwierzowaty smierdziel, wszystko dobrze ze soba wspolgra i radze sprobowac jezeli bedziesz mial okazje (ciezko z dostepnoscia mimo ze to zapach z 2019)
@bydgoszczvx: Mancery i Montale unikałem jak ognia do tej pory. Po kilku testach w Q. sobie odpuściłem, ale na Hindu czaiłem się chociaż żeby sprawdzić. Dużo się różnią te wersje?
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: miałem kilka Rasasi, tych prawionych i zostawiłem sobie tylko Daarej. Jeszcze CDNIM Edt mam, też jestem bardzo zadowolony, bombowe parametry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale do innych marek nie miałem zaufania, może pora to zmienić
@tallman: bardzo lubię ich perfumy, ale czy marka jest niedoceniana? Chyba w gronie perfumiarzy ma duży street credit, zarówno ze względu na kompozycje, jak i stosunek jakości do ceny. Uwielbiam Vetiver, Heritage i L'instant, bo to są piękne zapachy. Czasami można się doczepić do projekcji, ale akurat te wywożone parametry pasują do tych zapachów. Do mnie ww. zapachy od początku lepiej przemawiały niż seria Ideal.
Wiadomo, nie robią hitów sprzedażowych, ale
@huasko: Xerjoff Naxos i aż wstyd się przyznać, bo dopiero z miesiąc temu go poznałem. A wynika to z faktu, że nie byłem sympatykiem tytoniowców, bo kiedyś lata temu, gdy miałem jeszcze niewyrobiony nos, Tobacco Vanille obrzydził mi tę grupę zapachową. Ze słodkimi aromatami też było mi nie po drodze. No ale ostatnimi czasy złapałem fazę właśnie na perfumy z tytoniem. I Naxos to jest coś pięknego.
@huasko: Ja od jakiegoś czasu zachwycam się w kółko Rasasi al wisam day. Mam odlewkę zapachu na którym jest bazowany (creed silver mountain water) i Rasasi mi dużo bardziej podchodzi. Do oryginału bardziej podobny jest Armaf Sillage, ale znacznie wolę to różane otwarcie w Rasasi niż cytrynkę w Armafie.