Wpis z mikrobloga

@Taranov: nie, przegryw to spoko ziomek z którym mogę wypić flachę i posmieszkowac, to co opisałem to właśnie prawaczek.

I znów urojenia, jak ja mam z wami gadać prawaczki? Patriarchat? fajnie, że chcesz całe życia #!$%@?ć na swoją karynke która w zamian będzie wysrywać bombelki i gotować #!$%@? jedzenie, ale rzecz w tym byś nie narzucał tego innym ludziom.
Egalitaryzm to jest najlepszy system społeczny, koniec kropka, choć feminizm zrobił dużo dobrego w przeszłości btw. Pogódź się, że czasy kiedy byłeś atrakcyjny jeśli mało piłeś i miałeś robotę już NIGDY nie wrócą : )

I znów, ponownie urojenia prawaczka-robaczku, czyli mówisz, że każdy kto ma wolnościowe/liberalne poglądy jest "męska macicą"? XD idioto, myślisz, że zdyskredytujesz mnie porównaniem do kobiety? Jeździłem po bitwach wbw, musisz się bardziej wysilić by
  • Odpowiedz
@Taranov: jedyna rzecz która możesz nazywać mianem "matrixa narzucanego przez media" to to, że nie mówią jak bardzo wygląd jest istotny pod względem atrakcyjności mężczyzny. Jeśli o to ci chodziło to pełna zgoda. (proszę bez urojen prawakoidalnych o netflixie, bo to jest śmieszne)
  • Odpowiedz
@youngpablo: wróć do rzeczywistości, Polska jest jednym z największych matriarchatów. Prawo stoi po stronie kobiet(również te obyczajowe), dlatego jest tak dużo samobójstw. Jak możesz pisać, że w polskim patriarchacie "karyna wysrywa bombelki i gotuje #!$%@? jedzenie" czasy kur domowych dawno się skończyły. Feminizm w Polsce - bo młode bogate kobiety też chcą czuć się uciskane. Z Netflixem może przesada, ale takie artykuły już powinny ci ruszyć neuronami. Wybacz nie interesuje
Taranov - @youngpablo: wróć do rzeczywistości, Polska jest jednym z największych matr...

źródło: comment_1618436196PHSbfkFiWDjoCvCKJ3eBpO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz