Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: a co ma do tego obywatelstwo? Niestety ale większa część Polaków ma mordy jak kartofel i takie są fakty, dziwisz się, że kobieta woli seks z atrakcyjnym mężczyzna? Przecież to totalnie logiczne.

A wracając do twojego pytania, to albo likwidujemy zapomogi całkowicie, albo zostawiamy, i tyle
  • Odpowiedz
Niestety ale większa część Polaków ma mordy jak kartofel i takie są fakty,


@youngpablo: xDDDDD

i takie są fakty, dziwisz się, że kobieta woli seks z atrakcyjnym mężczyzna?


@youngpablo: Atrakcyjny Hindus czy mokebe. Kisnę xDDD

Tzn w sumie to dość przykre, że jesteś już tak mocno wkręcony w tematy cuckold i mindset narzucony ci przez p0lki, że naprawdę wierzysz w takie bzdury. Dorośnij Miras.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: x #!$%@? D, standardowo prawacki kukoldini, będzie mnie wysywal od kukoldow xD
Te p0lki to ja z kumplami obracamy po klubach, może już nawet trafiłem na twoja przyszła żonę, która będzie z tobą to robić raz na miecha przy zgaszonym xD
  • Odpowiedz
x #!$%@? D, standardowo prawacki kukoldini, będzie mnie wysywal od kukoldow xD


@youngpablo: skoro wierzysz w te bzdury to tak, jesteś oczywiście cuckoldem. Prawdopodobnie nigdy nawet nie trzymającym za rękę.

Te p0lki to ja z kumplami obracamy po klubach, może już nawet trafiłem na twoja przyszła żonę, która będzie z tobą to robić raz na miecha przy zgaszonym xD


@youngpablo: No tak właśnie było mateo, sam byłem tą żoną xD
amantadeusz - > x #!$%@? D, standardowo prawacki kukoldini, będzie mnie wysywal od ku...

źródło: comment_161836229551CtmIxBzQl8JlRTAeYtfO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@amantadeusz: masz swoje bajeczki, ja mam swoje zajebiste życie (czuje twój ból dupy o nie, tym razem nie spowodowany odwiedzinami wujka xD). Jakie teorie? Że przeciętny Hiszpan czy Włoch jest o lata świetlne atrakcyjniejszy od polackiej mordy?? X #!$%@? D
Przykro mi husarzu, ale to nie teorie, a fakty
  • Odpowiedz
@youngpablo: Oczywiście że tak. Albo od ciągłego przegrywu zbyt mocno wkręciła ci się gadka karyn, albo nigdy w życiu nie byłeś i stąd wiara w takie bajki.

Przeciętny Hiszpan jest skarłowaciały, niezadbany, do tego przeważnie biedny, albo wręcz dziadujący na zasiłku/bezrobociu. Hiszpania to w większości zasyfiona dziura bez żadnych perspektyw, natomiast z bezrobociem 20-30% wśród młodych ludzi. Jego globalny status społeczny jest bardzo niski. W takich Niemczech czy w Belgii będąc
  • Odpowiedz
@amantadeusz: > Przeciętny Hiszpan jest skarłowaciały, niezadbany, do tego przeważnie biedny, albo wręcz dziadujący na zasiłku/bezrobociu. Hiszpania to w większości zasyfiona dziura bez żadnych perspektyw, natomiast z bezrobociem 20-30% wśród młodych ludzi. Jego globalny status społeczny jest bardzo niski. W takich Niemczech czy w Belgii będąc normalnym, w miarę zadbanym Polakiem masz nieporównywalnie wyższy status i dostęp do kobiet niż jakieś tam hiszpańskie pokurcze xD Idealnie podsumowanie, tak naprawdę mając przeciętną
  • Odpowiedz
@redo123: Jedyne w czym może mieć rację to to, że musicie mieć ogromne kompleksy na punkcie swojej narodowości. Kiedy to obiektywnie rzecz biorąc przeciętny Polak ma na świecie dużo większą renomę na rynku matrymonialnym niż przeciętna p0lka. Rusz głową i zastanów się, czemu te kobiety znane są ze związków z czarnymi czy Pakistańczykami, którzy w takim UK są na samym dole drabiny społecznej.

Ale co ja tam będę przekonywał jakiś zahukanych
  • Odpowiedz
@youngpablo: założę się że jesteś taką smutną żabą xD
@amantadeusz: po stokroć to, teraz kiedy jego sztuczna wizja została przerwana i musiał wrócić do rzeczywistości nie ma nic ciekawego do powiedzenia
"na racja, puściłyby się, tu się zgodzę "
  • Odpowiedz
@Taranov: przykro mi ze twoja szara myszka 2/10 wolała erazmusa, tylko tyle
A co do mnie to myśl jak chcesz, nic to nie zmieni pozatym, że tobie będzie lepiej

Ostatnie pytanie: jesteś prawaczkiem?
  • Odpowiedz
@amantadeusz: byku ja nie mam kompleksów, rozmawiamy o ogólnej sytuacji, a ty projektujesz to na mnie xD to właśnie dyskusja z prawaczkami, np dajmy na to popierasz liberalizm obyczajowy, nie minie 5 sekund a nieruchajace prawaczki konserwy załącza #urojeniaprawakoidalne i będę próbowały zdyskredytować Cię ad personam.

Prawaczek (nie mylić z osobą o prawicowych poglądach) to w 90% cichy chłopaczek z #!$%@?, który zamula w domu kiedy koledzy z klasy imprezują i
  • Odpowiedz
@youngpablo: ale to ty pokazałeś narazie że masz jakieś kompleksy głosząc swoje teorie o rzekomych polskich mordach kartoflanych

Prawaczek (nie mylić z osobą o prawicowych poglądach) to w 90% cichy chłopaczek z #!$%@?, który zamula w domu kiedy koledzy z klasy imprezują i dobrze się bawią. Ma ból dupki, że "Julki" wolą "Oskarkow" i płacze po nocach w stylu...

To jest #przegryw a nie prawak to nie ma nic wspólnego ze
  • Odpowiedz
@youngpablo: >(zauważyliście że prawaczek lubi płakać xD) o rEwOlUcJe sExUaLnĄ, albo o zUy fEmInIzM.
płacz płaczem może kogoś dupa boleć, ale walka z matrixem narzucanym przed media to najwyższa forma humanitaryzmu, bo hipergamia = depopulacja, a jeśli dla ciebie feminizm jest dobry i czujesz się męską macicą to weź cuckoldin, patriarchat minie po cuckoldinie
  • Odpowiedz