Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
112 091 + 50 = 112 141

Dziś przy okazjii interwałow wybrałem się po #kwadraty w planie bylo powiększyć duży i brakło doslownie 5m po kosce brukowej do zdobycia kwadratu :/ będzie niestety trzeba tam wrócić.

Max square: 15x15 +0
Max cluster: 395 +5
Total tiles: 738 +4

Przy okazji mały update #hiponaszosie
planowany czas 1:30 zrealizowany 1:52
planowane tssy 96 zrealizowane 123

Przez mocny i porywisty wiatr wyszlo to dziś slabo, przeszacowałem trase i dystans, interwały jak widac na stravie (link w dystansie rr) bardzo nie rowne i na ogol o 10w za słabe.

I tradycyjnie jeśli chcesz zobaczyc jak wygląda trening na #szosa amatora z pomocą trenera zapraszam do obserwowania #hiponaszosie

#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Hipodups - 112 091 + 50 = 112 141

Dziś przy okazjii interwałow wybrałem się po #kwad...

źródło: comment_1618324104rjzxYAKmVF3iDvW6LB9Ait.jpg

Pobierz
  • 8
@kasin: na mapie oznaczam zawsze dokladnie kawalek za kwadrat, jadac po sladzie od konca dodaje na ogol 20-30m dla pewności. a jak zla nawierzchnia to nawrotka od razu z ryzykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj był podły podjazd z bruku, nawet nie bylo pobocza, doslownie bruk i rowno z koncem bruku płoty :( jak na wahoo zobaczylrm ze to juz to od razu zawrotka, zamiast dodac te
@shdw88: jak spojrzysz w eksportowane treningi, to nigdy nie jest ciągła linia, tylko zapis punktów na podstawie których jest rysowana linia. Zapisało punkt w jednym i w drugim kwadracie, ale pomiędzy nie było akurat "punktu pomiarowego"