Wpis z mikrobloga

Zakładając tu konto przeprowadzałem się z różową od rodziców na swoje. Kiedyś mieszkałem już w akademiku, ale tam tak średnio z dietą. Pytałem was, ile mniej więcej trzeba przeznaczyć środków na szamę, ćwicząc na siłce. 3x treningi +ewentualnie boks w ramach cardio, docelowo miałby być boks wspierany treningiem siłowym, no ale lockdown i tak już samą siłkę robię ponad rok (wcześniej siłownia jako uzupełnienie) i na liczniku 91 kg przy 185 cm.

I doszedłem do wniosku, że wy to chyba #!$%@? jakiś produkt premium. Za 800-900 zł bez problemu byłem w stanie jeść jakieś np 3000 kcal normalnych produktów. Wcześniej podając tę kwotę byłem wyśmiany.

Rozumiem, że dla was bez nasion chia, makaronu barilla, jagód goi, częstych steków z polędwicy, mozarelli galbani, to się nie da ogarnąć normalnego jedzenia, skoro na propozycję 1000 zł pisaliście mi pasty o czoko-szokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia
  • 35
@Tramad0l: Gotuje dość prosto, standardowo kurczak ryż etc na takie większe posiłki, jako sosu używam albo pasatty, coś na jogurcie, sosy sojowe etc, albo robie sobie też wrapy z kurczakiem, omlety owsiane, naleśniki białkowe, no sporo takich rzeczy
@Tramad0l: Czosnek (świeży starty albo ewentualnie przyprawa) i właśnie zioła. Tylko wtedy albo z głową, albo w dni nietreningowe, jak nie wychodzisz z chaty. Lub w pogotowiu pietruszka,cytryna, mięta i git.
@CLONE: @nammah: @hesuss: @Tramad0l:

Z takich rzeczy co jem

Ciemne pieczywo, twaróg, jogurt naturalny, szczypiorek
Tortilla, kurczak, sałata lodowa, pomidory
Naleśniki z odżywką białkową
Omlety owsiane
Omlety robione z szynką,papryką,oliwkami,fetą
Papirus z ziemniakami pieczonymi
Owsianka z miodem i rodzynkami
Proteinowa pizza
Szaszłyki z mięsem i warzywami
Burgery
Sałatka cezar z grzankami
Kaszotto z chorizo
Kurczak z piekarnika z łódeczkami
Zapiekanki makaronowe z serem
Potrawka z kurczaka z ryżem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: Dobra, to jak ejstesmy w temacie tanie makro. Najtańsza opcja chyba jaka istnieje, jednocześnie dużo białka i zdrowo.
500g soczewicy + Passata + przyprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smakuje jak obozowa pulpa (choć ja przywykłem), cały dzień żarcia bo wychodzi tego w chu, i kosztuje 5 zł.
Propozycja dla prawdziwych hardkorów xd
@Tramad0l: Miałem kiedyś taką dietę z pewnej stronki na redukcję i wiesz co mi tam dali w posiłku?

Kasza jęczmienna, pomidor, papryka, awokado, sos: łyżka octu, łyżeczka oleju i przyprawa do sałatki,

No #!$%@?, kto to wymyśla XD Kwasne to w #!$%@? było i prawie się porzygałem