Wpis z mikrobloga

przypadkiem nagrywajacy wiedzial ze tam podjedzie ktos parkowac i ze bedzie to kobieta ktora nie potrafi parkowac i ze ta kobieta bedzie tyle razy poprawiac i ze bedzie tak dlugo parkowac


@Sam_w_domu: Ona już tam pół godziny kręciła zanim ktoś zaczął nagrywać.
#!$%@? z tymi ustawkami z tiktoka (°°


@MizoginLu: żadne ustawki, jeszcze nie spotkałem kobiety, która widząc, że jestem - sama chciałaby parkować, zawsze się pytają czy mógłbym pomóc #!$%@? xd i pomagam bo jak już widzę, że dwie obok siebie mają zaparkować to będzie to trwało 3 godziny a prawko obie niby mają od 20 lat
@reddin: Swoją drogą równoległe jest aktualnie na kursie/ egzaminie? Bo jak ktoś nie ma wyobraźni to wbrew pozorom nie jest wcale tak łatwo wpaść jak to zrobić, zwykle wystarczy jednak aby ktoś ogarnięty pokazał dwa razy, co i kiedy i wszystko robi się jasne.

Ale tu chyba mamy błędne koło "mam prawo jazdy tyle lat, nie będę kogoś prosić aby wyjaśnił jak zaparkować równolegle"
@Chehu: wiem coś o tym. Nie jestem dumny z tego ale ostatnio parkowałem równolegle auto żonie w ruchu ulicznym z miejsca dla pasażera. Ona dodawała tylko gazu a ja manewrowałem. Za pierwszym razem zaparkowałem, bo się bidulka zestresowała xD
zwykle wystarczy jednak aby ktoś ogarnięty pokazał dwa razy, co i kiedy i wszystko robi się jasne.


@Radus: Ten manewr można pismem obrazkowym opisać w dwóch ruchach. Niestety większość myśli, że to wygląda tak:
(
)
podczas gdy robi się to tak:
\
)

,,Lusterka'' to już kwestia drugorzędna.