Wpis z mikrobloga

#rozowepaski czego używacie do demakijażu? Do tej pory używałam mleczka z Ziaji, ale chciałabym się przerzucić na coś innego. Myślałam o jakimś płynie micelarnym, co polecacie? Ze względu na pandemię (xD) zależy mi głównie na tym, żeby dobrze zmywało okolice oczu, czyli kredkę, cień i tusz do rzęs.
#kosmetyki #uroda #makijaz
  • 31
@DoloremIpsum: https://m.ceneo.pl/77361961;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMI_PLD4Nb47wIVCWgYCh2fGAI3EAQYASABEgJSYfD_BwE

Ja uwielbiam to z hebe. Nje potrzeba żadnych wacikow itp tylko bierzesz na dłonie i myjesz buzie. Mi bardzo usprawnia mycie buzi. Do póki nie poznałam tego produktu, to nigdy nie nie sięgałam po ten sam produkt, a ten już kupiłam kilka razy z rzędu.
Może nie zmywa wszystkiego za pierwszym razem, ale ja zawsze tym myje dwa razy tak dla pewności.
@DoloremIpsum: Uzywam ogolnie do twarzy Cerave, jakis tonik zalezy co pod reka i do nawilzenia Cetaphil krem. Musze wlasnie kupic cos nowego bo mi sie koncza do takiego typowego demakijazu, wiec bede monitorowac watek. Do oczu sama i pacjentow polecam ten Blephasol i bardzo fajnie schodzi tusz do rzes. No ale tak przypadloby sie cos uniwersalnego. Kolezanka uzywalaa czegos oleistego i jej rzesy zaczely wypadac i mysle ze to bylo za