Wpis z mikrobloga

Krytykowanie @OlgierdAndrzejewski za promowanie akcji charytatywnej dla chorego dziecka jest tak samo #!$%@? jak krytykowanie owsiaka , bo coś przecież zarobił na tym ... brak słów

Przykłady innych orbiterów
- Pato sprzedaje miskę majora za ponad 1000 ze wszystkich donejtów , hajs bierze do kieszeni
- Jareczek zasrany pod presją odburknął że wpłaci 207 zł , wiadomo że nie wpłaci tylko #!$%@? żeby przestali spamować mu czat
- reszta dupa cicho udaje że nie ma tematu
#kononowicz #patostreamy
  • 29
@mojenowekonto: przepraszam bardzo ale mozna pod tym tagiem krytykowac kazdego i wszystko
nie doprowadzaj do sytuacji w ktorej barney musi wygarnac kazdemu po kolei jaka sprzedajna szuja jest

tak szczerze to co wy wszyscy macie z ta dobroczynnoscia dla anonimowych ludzi ch wie gdzie, jak nie dziewczynka ktorej nie znacie to owsiak, naprawde nie macie wokol siebie kogo sponsorowac oprocz domow dziecka i patologii?

swedza lapy zeby 100zl wyrzucic to kup
@farara: ty już mi dziś napisałeś że nie ma sensu bo i tak umrze a jak ci napisałem że znam przypadek ze uzbierano 9 baniek i dziecko przeżyło to usunąłeś komentarz , tu nie chodzi o lizanie olgierda po jajach za to ze promuje dobro ale ciśniecię go z tego powodu jest #!$%@? !
@mojenowekonto: nie mega slabe tylko taka jest moja opinia i mam konkretnie gdzies ze nie masz pomyslu na to kto potrzebuje pieniedzy wiec placisz komus kogo nie znasz.
ostatnio wszyscy tak sie pytali o mario, moze on potrzebuje pieniedzy