Wpis z mikrobloga

Serio jest różnica pomiędzy django a django rest framework? Jest różnica pomiędzy React a React.js? Wam w tej webówce nie kończą się już nazwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo możliwe, że właśnie poyebałem sobie projekt na studia i nie wiem czy nie pisać od zera w DRF żeby łączyć to po ludzku z Reactem, bo tylko takie tutoriale są w internetach a nie chce mi się tego uczyć z dokumentacji.

#python #django #react #naukaprogramowania
  • 8
@CancerLight: no właśnie jak zacząłem to poznawać to coś mi się zaczęło nie podobać xD a później wyszło, że wybrałem jedyny tutorial gdzie typo robi zwykłym Django gdzie jakoś nie wiadomo kiedy będzie serializacja a ja już przebrnąłem przez to i to bez reacta.

Teraz chcąc go dodać zauważyłem, że straciłem czas a do 9:30 do jutra muszę oddać nowe zmiany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio jest różnica pomiędzy django a django rest framework


@JakTamCoTam: DRF to """nakładka""" na Django – rozwija koncepty znane z Django (np. serializery są - w pewnym stopniu - bliźniacze do formsów). Polecam mimo wszystko ogarnąć – dasz radę i spokojnie edytujesz część swojego projektu tak, żeby korzystała z DRF :).