Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inny_89: mikrodozuje małe dawki ok 3-5 razy w tygodniu. Dodaje duzo energii, na plus motywacja i więcej radości z życia.
Nie jestem grzybiarzem I ciężko byłoby mi rozpoznać w naturze które grzyby są które więc sam je hoduje w domu.
@drGreen: 3-5 razy w tygodniu? Ja 2 razy max na tydzien. W sumie zalezy jala dawka i jaka masz wage. Czemu na sznurku a nie na kaloryferze ? To nie jak z mleczem do palenia to nie dla doznan smakowych wietrzysz tylko zeby bylo dobrze. 3 rada to 20 minut soku cytryny
@Nietak_nietak: na nitce bo wysusze szybko na sloncu, za cieplo aby grzac kaloryferem w domu.
3-5 rzy wtygodniu zalezy co robie w danym tygodniu ale mozna to robic na kilka sposobow, w zaleznosci jak to komu pasuje. Susze aby miec na pozniej aby mi nie zgnily. Robilem tak wczesniej i nie bylo problemu.

O co chodzi z tym sokiem z cytryny?
@lapovsky: sa rozne zestawy dostepne w sklepach internetowych, mozesz kupic gotowe grzybnie z instrukcja, ktore dadza Ci grzybki w 2 czy 3 tygodnie.

Mieszkam w UK gdzie nie mozna juz zamowic gotowego zestawu do podlewania ale osobno zarodniki i reszte.
@magicznyjozef: wlasnie o tym poczytalem i niektorzy mowia ze cos takiego sie dzieje ale rowniez wiele osob mowi, ze nic na to nie wplywa. Moze dla bezpieczentswa przeniose je w inne miesjce. Najlepiej jest posiadac dehydrytator ale moja kuchnia nie zmiesci juz kolejnego sprzetu.
@drGreen: ten tag mozna nazwac #mirkodawkowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak powaznie to dajesz na kaloryfer i szybko masz ususzone i do sloika ladujesz. Jak powoli ci cos schnie to powinienes miec inne doznanania smakowe tylkoze to nie chodzi tutaj o delektowanie wiec teges. Sok ze swiezym cytryn kroisz material zostawiasz na 20 minut i temat wchodzi po 30 minutach jak kubica w monte karlo. Szybko