Wpis z mikrobloga

@valarr: najpierw 500 zeby zastraszyc xd potem 100, nawet jakby proponowali 5zł to bym nie przyjal dla zasady no i dlatego ze bylem podpity :D ale szedlem z kolegą przez pustą wies grzecznie i równo chodnikiem. Kolega dostał 20zł i przyjal :D
Jeszcze nagralem jak przeprowadzają interwencje, staneli na drodze bez odpalenia kogutow, nawet nie wyszli do nas i z tego co mowil mi znajomy policjant, dowodca tej interwencji mial uciete
@r4do5:

życie ¯_(ツ)_/¯
a widzisz, ja nie dostałem nigdy mandatu za picie piwa w krzakach ani przechodzeniu przez jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym
wiesz czemu?
bo tego nie robiłem

XD chłopie chwalisz się czy żalisz, że szyjesz jak Pan nakazał nawet gdy to nie ma sensu? Przestrzeganie idiotycznych praw i przepisów nie jest żadnym powodem do dumy.
Może gdybyś od razu stanowczo powiedział, że i tak nie przyjmujesz mandatu (te sprawy w sądzie odbywają się nawet bez twojej obecności - ot, nie musisz robić nic) to najpewniej by w ogóle machnęli ręką i pojechali w #!$%@?.


@Thorrand: xD to może by przeszło w tamtym roku, ale rząd się wycwanił i zmienił prawo, powodzenia z odrzuceniem takiego mandatu co teraz jest raczej niemożliwe albo wymaga sporych nakładów finansowych/czasowych