Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@derton778: ja nic nie zarabiam bo jestem studentem, ale na tyle bystrym, że wiem, że po 5 latach pracy mogę liczyć na dwa razy tyle co na początku. A całość nie ma górnej granicy ustalonej przez jakąś śmieszna ustawę tylko moje umiejętności.
Zabrać może mogą może nie, żyjemy w Polsce, w kraju z kartonu. Obniżyć mogą co bardziej prawdopodobne (inflacja).
Co do statystyk, myślisz że ludzie uwielbiają twoją pracę? Może inaczej
@derton778: Ahhh kocham to uczucie że jeszcze w czasie studiów zarabiam conajmiej dwa razy tyle co ty, spokojnie sobie będę awansować, kiedy ty ewentualnie będziesz mógł dalej pucować pałkę komendanta za te samą stawkę do przejścia na emeryturę, na której może zrozumiesz że całe twoje życie zawodowe było bezcelowe i mniejszą szkodę byś uczynił siedząc na socjalu w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@derton778: dalej w tej swojej bańce. Spróbuję jeszcze raz.
Realne zarobki programisty po studiach to 3-5k złotych, a górna granica, którą niewielu przebija to 12-16k. Nijak to się ma z możliwościa awansu. Nie wiem ile zarabiają komendanci, ale myślę, że łatwiej mi będzie się doskonalić niż tobie zostać komendantem xD. Wrzuć na luz, bo widzę że bierzesz te komentarze do siebie