Wpis z mikrobloga

sytuacja na rynku świń na #tinder & #badoo - beznadziejna
sytuacja na rynku świń na #divyzwykopem - beznadziejna

Wchodzę na tą z**ą garsoniere i po prostu przeraża mnie ile zjebów dymająće stare baby tam siedzi. Czytam komentarze, kobieta pozytywnie oceniona, wchodzę w link i widzę babę w okolicach 40'stki albo po 40'stce z nadwagą. Nosz kuhwa, stare capy dymające byle co, byle by było tanio........
Do jednego miasta wojewódzkiego mam 100km, do drugiego też 100km i w obu DNO. A miałem w planach, gdy będzie cieplej, wziąć się za siebie i zacząć jechać do większych miast by iść na divy. Teraz widze, że nie ma po co. Rynek div w Polsce nie istnieje.

D R A M A T**

Niech Elon Musk szybciej ogarnia neralinka, żeby można było się podpiąć do matrixa, bo to jedyna możliwość by uprawiać miłość z jakimiś fajnymi #rozowepaski
Ten kraj to dno, niczego tu nie ma. Żeby kiedyś meteor przyleciał i rozniósł ten chory kraj na strzępy.

https://www.youtube.com/watch?v=_n6jWXpn_RM&list=LL&index=9
  • 9
@Pralko-suszarka: nie wiem jak reszta Bolzgi, ale Warszawa jest w miarę okej jeśli chce się tanio ruchać jakieś średniaczki (bo jak by nie patrzeć to tylko seks z divą i nie wszyscy muszą mieć nie wiadomo jakie wymagania by się spuścić)

natomiast faktem jest chyba zupełny brak panien rzeczywiście zajebistych i godnych zainwestowania więcej.

no ale to już ani wina klientów, ani tym bardziej prostytutek, a zacofanego społeczeństwa gdzie seks i
@Pralko-suszarka: te najlepsze mają po prostu instagrama i tam za odpowiednią kasę spotykają się z bogatymi panami, nie muszą się ogłaszać na jakiś roksach, mogą sobie wybierać klientów jakich chcą, jeden zabierze na weekend do Paryża i jeszcze zapłaci, drugi na egzotyczne wakacje i do tego 20 k kieszonkowego i tak to się kręci ¯\_(ツ)_/¯