Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Gdzie w #lodz najlepiej zrobić badania na antyciała #covid19 ? Chciałabym się dowiedzieć czy już to przechodziłam czy nie - rodzina mi cały czas truje żyje i twierdzi, że powinnam zbunkrować się w domu, nie chodzić do pracy, nie chodzić na studia ( laboratoria ). W ogólę, który test powinnam sobie zrobić ? Na które przeciwciała ? No i gdzie najlepiej zrobić to w Łodzi

#covid #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606f1b76d9e71b000a91fc11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
@LibertadParaTodos: serio. Wczoraj moja dentystka mowila ze w marcu jej dwoch 5X letnich znajomych, uprawiających sport, zdrowych znajomych odeszło z powodu korony. Co innego lać na durne obostrzenia a co innego narażać się na długotrwałą ekspozycję na wirusa


@AnonimoweMirkoWyznania: alab, IgG półilościowe
Skoro nie miałaś żadnych objawów ani styczności z kimś chorym to skąd założenie że przechorowałaś?
@AnonimoweMirkoWyznania: hej, u mnie w rodzinie jednej osobie test z lidla pokazał wynik dodatni, na drugi dzień była wizyta w szpitalu MSWiA na Północnej i tam zrobione badanie ilościowe - wynik na drugi dzień do odebrania osobiście, koszt to 60 pln, w Łodzi to - oczywiście poza testami marketowymi - najtańsza opcja :)