Wpis z mikrobloga

@aughelmir: The Outer Worlds jest grą przeciętną - przestarzała oprawa i gameplay, niedopracowany scenariusz i nudny świat. Obsidian mógł się bardziej postarać, bo z tym "duchowym spadkobiercą" Fallout: New Vegas się nie udało. Jeżeli chcesz zagrać w jednego z najlepszych rpgów i najlepszą grę w dorobku Obsidiana to polecam właśnie Fallout: New Vegas.
@aughelmir: Grałem w Outer Worlds i polecam. To duchowy następca Fallout-a w kosmosie i imho najlepszy "fallout" jaki wyszedł do tej pory. Dobry wciągający klimat z humorem, świetne dialogi i fabuła, świetne postacie. Do tego nie jest zabugowany jak typowe produkcje Bethesdy. Strzela się ok jak w falloucie - jest poprawnie ale nie oczekuj że to wybitna strzelanka FPP. Jak lubisz archetyp kosmicznego pirata to się sprawdzi idealnie. Jedyne do czego
@aughelmir: popieram @Ant0n_Panisienk0, TOW jest bardzo przeciętne, a najlepszy etap gry to tak naprawdę pierwsze miasto, później jest tylko gorzej bo gdzieś się traci cala swoboda, fabuła nie porywa, a humor w dialogach jest bardzo wymuszony. Jest pare questow, które zapadają w pamięć, ale przez cala rozgrywkę czuć, jak mocno mieli ograniczony budżet. Jeśli nie masz doświadczenia z tego typu grami to myślę, ze powinno ci się spodobać i w
@aughelmir The Outer Worlds jest bardzo dobrą grą- niezła fabuła, dużo rozbudowanych dialogów, ciekawe postacie towarzyszy, interesujące questy. Klimat całej gry też na plus. Jedyne do czego można się przyczepić to zdecydowanie zbyt łatwy poziom trudności- grałem na normalu i przez całą grę zginąłem może ze 2 razy, a rasowym graczem nie jestem. Niektórzy narzekają, że gra jest krótka- może w porównaniu z Wieśkiem 3 czy Asasynem Odyssey tak, mi zajęła 50h,