Wpis z mikrobloga

@lizakoo Grałam narazie tylko raz i kurde chciałam przedobrzyć, bo tak potasowałam, żeby karty z dodatku występowały często, bo co to za frajda grać dodatkiem jak nic nowego nie występuje, nie? Otóż nie :D

Tzn. może zdałoby egzamin na 4 osoby, ale na 2 nie dało się zbudować sensownego silniczka żeby gra jakoś szła.

Co do pereł i tych dodatkowych kart, to bardzo podoba mi się ta mechanika, te karty do odkrycia
Znajomka - @lizakoo Grałam narazie tylko raz i kurde chciałam przedobrzyć, bo tak pot...

źródło: comment_1617870062IW9ka2NpMwrXHKGw7Tctl4.jpg

Pobierz
@lizakoo Bardzo chciałam Zimowy Szczyt, ale zapoznałam się z opinią, że dosyć utrudnia rozgrywkę i mi trochę przeszło ^^'

Pewnie niebawem zagramy w 4 osoby to zobaczę jak faktycznie się gra z dodatkiem. W pierwszej turze żabi ambasadorzy w sumie nic nie zrobili u mnie bo nie było czego :/

A no i te eventy typu rynek wymienia się na te nowe: most itp. a one są wysoko punktowane, tylko też więcej
via Android
  • 1
@Znajomka z tego co wiem to dodatek święto lata daje karty frakcji, które nadawają poszczególnym zwierzątkom jakieś moce i już przestaje to być wybór meepow ze względu na kolor czy kształt.
Wołaj jak rozegrasz partię w więcej osób
@lizakoo: Ja gram przeważnie w dwie osoby(tak90%). Ta cała dodatkowa plansza może trochę przerażać, na początku instrukcja była dla mnie nie jasna ale po rozegraniu jednej rozgrywki :p okazało się że to łatwe.
Na dodatkowej planszy poruszasz się tylko dodatkowym pionkiem, podróznikiem. Jak dla mnie najlepszy dodatek.