Wpis z mikrobloga

@pilzmeister: najbardziej #!$%@?ą ci których to nie dotyczy. Nawet złotówki nie dołożysz do tego dachu. Wiesz, że są tacy ludzie co wpłacą nawet połowę tej sumy? Bo parafia jest dla nich ważna? Są tacy co codziennie przychodzą w ramach wolontariatu pomagać przy budowie, sprzątaniu itd. Nic ci do tego.
  • Odpowiedz
najbardziej #!$%@?ą ci których to nie dotyczy.


Czekaj, czekaj. Czy właśnie napisałeś, że wydatkowanie pieniędzy z budżetu państwa mnie nie dotyczy?

Nawet złotówki nie dołożysz do tego dachu.


Ok. Możesz napisać mi skąd biorą się te pieniądze?

Wiesz, że są tacy ludzie co wpłacą nawet połowę tej sumy? Bo parafia jest dla nich ważna?


Super! Niech wpłacają. Pochwalam wspieranie inicjatyw z którymi ktoś się identyfikuje.

Są tacy co codziennie przychodzą w ramach
  • Odpowiedz
@bartolomis: Mam pytanie, tak tylko spytam, bo to któryś wpis z Twoimi obronami KK. Jeżeli złapali by Cię za rękę to powiedziałbyś, że nie Twoja ręka? (nie ironia!!!).

Nawet gdyby ten ksiądz zbierał 3 raz w tym roku, to nie ukrywajmy - wspomniałbyś, że WOŚP/cokolwiek z centrum/lewego skrzydła tez zbiera i próbował odwrócić kota ogonem, prawda? Przecież Ty nic z tego nie masz, po co bronisz rękoma i nogami cokolwiek śliskiego
  • Odpowiedz
  • 0
@bartolomis ludzie coś tam działali ale chyba bez sukcesu. Podobno obecny ksiądz za około 3 miesiące odchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) i sytuacja się powtórzy ale obecny zbierał tylko 2x a i odrestaurował bramę do kościoła za 40k zapytany o fakturę stwierdził że nie pokaże bo to on zarządza. Brzmi jak bait ale to samo życie w parafi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartolomis: Tak się składa, że znam tego księdza.W parafii ma dwa kościoły,na jednym dach został wyremontowany.Pisząc kolejny,miał na myśli dach w drugim kościele,w sąsiedniej wsi.
  • Odpowiedz
@bartolomis a dlaczego takie małe kościółki w pierwszej kolejności nie odzywają się o pomoc do bogatszych parafii? Nie maja tam janosikowego?

Kościół sprzedałby swoje grunty i byłoby na remonty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz