Wpis z mikrobloga

Czy ktoś przykłada broń do głowy i każe kupić te mieszkania? Dopóki ludzie będą takie coś kupowac deweloperzy będą budować. Jakby ani jedno mieszkanie się nie sprzedało ciekawe czy następny blok też by był w takim "ciekawym" miejscu. Stare prawo rynku jest popyt to i podaz się znalazla¯_(ツ)_/¯
@LordDarthVader teraz już trochę nie mają wyjścia, ale jakby przy "pierwszym" takim bloku nie było kupcow to kolejne by nie powstały. Zawsze mnie to dziwi "nie mają gdzie mieszkać" to wcześniej w ziemiankach lub pod mostem mieszkali, wiem są przypadki nowe małżeństwa/związki lub rodzina się powiększa itd, ale jakoś zawsze mnie to zastanawia przecież wg statystyk jesteśmy "ujemnym" społeczeństwem a to ciągle brakuje mieszkan
@tonietytoja: cicho tam. "Blisko punkt widokowy i sciezki rekreacyjne, tereny zielone (skarpa) i sąsuedztwo urokliwych kamienic (patolstwo)". Alr mieszkalem bardzo blisko i poza specyficznymi mieszkancami to Siedlxe maja calkiem fajna lokalizację (a szczegolnie skomunikowanie). Ale za 10 tys...? Moze chociażten parter z widokiem na mur oporowy jest tanszy?:)