Wpis z mikrobloga

Ja prdl, co za #!$%@? kraj. Osoba dbająca o swoje zdrowie i kondycję fizyczną wrogiem publicznym numer jeden. Ch**e z milicji zasadzili się przy siłowni, obczajali teren i jak coś widzieli to ściągali stare purchawy z sanepidu. Dobrze że ludzie ogarnięci byli i udało się zorganizować ewakuację.

Ha tfu na covidziarzy, milicję, sanepid i pisowców po równo w dowolnej kolejności.

#zalesie #mikrokoksy #silownia #koronawirus #bekazpodludzi #bekazcovidian #bekazpisu #bekazsanepidu
Catmmando - Ja prdl, co za #!$%@? kraj. Osoba dbająca o swoje zdrowie i kondycję fizy...

źródło: comment_1617819752L33A4fnllBmmfdF9sdQxSZ.jpg

Pobierz
  • 6
@Catmmando: u mnie dzisiaj pod siłownią stało dwóch tajniaków, podjeżdżali autem i próbowali podbijać jak do ziomków

ej, siema... powiedz nam da się tutaj ćwiczyć czy nie ma opcji? są jakieś kontrole może?

a ja mówię, że nie wiem o co chodzi, do auta się spieszę bo w pracy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później pytałem kilku osób z siłki to też mówili, że ktoś ich zaczepiał.
@Grzesiek1010: u nas standardowo są przynajmniej co drugi dzień, w klubach.
Legitymują i wychodzą. Nie ma się czego doczepić, cały czas działamy zgodnie z aktualnym, najnowszym rozporządzeniem i slajdem powerpointa.

Poza tym, dział prawny od samego rana jest dostępny dla naszych klubów. Więc w razie kontroli to, dział prawny przejmuje inicjatywę.

Pozdrawiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)