Wpis z mikrobloga

@rales zamiast pisać na Mirko, trzeba było szybko coś wymyślić. Np:
Każdy element z innej parafii
Ale to tylko na pierwszy rzut oka, tak naprawdę wszystko doskonale współgra. Widzę, że masz niesamowity talent dobierania elementów garderoby.
Może chciałabyś mi czasami też doradzić w tej kwestii?
  • Odpowiedz
@rales: Ze podoba ci sie polaczenie roznycj stylów, pomimo roznych elementow udalo ci sie stworzyć spójna całość i nadać twojemu stylowi indywidualny wyraz.
  • Odpowiedz
Mój komentarz wyniknął z tego, że każdy element ubioru był w innym kolorze (czapka, szalik, maseczka, kurtka, spodnie)

@rales: A czemu boisz się po prostu skopiować, co sam tu napisałeś, i jej wysłać? Przecież to twoje własne słowa.
Ale nie chodzi o wyjaśnienia. #!$%@?łeś, bo to jest forma krytyki, a tę rezerwuje się na dalszą znajomość.
  • Odpowiedz
@rales: "tu taka laseczka, a tu maseczka" "chciałbym widzieć Twój uśmiech ;)"
Potem parafia się wybronić że tak się mówi i że.Tobie.maseczka nie pasowała do zdjęcia
  • Odpowiedz
@rales: Jak masz takie rozkminy to nadajesz się do związku tak samo jak zakonnica na rokse.

Ciebie nie powinno obchodzić jak Ciebie panna odbierze...
  • Odpowiedz
@rales hej nie wiem jak to wytłumaczyć więc trzymaj tutaj kilka odpowiedzi od wykopków bo wrzuciłem naszą prywatną rozmowę na portal ze śmiesznymi obrazkami i spytałem się co ci odpisać heh.... jesteś jeszcze tutaj?
  • Odpowiedz